283796-2026 - Auftragsänderung
Polen – Computeranlagen und Zubehör – Sukcesywna dostawa komputerów, notebooków, stacji dokujących i monitorów dla Uniwersytetu Łódzkiego
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSukcesywna dostawa komputerów, notebooków, stacji dokujących i monitorów dla Uniwersytetu Łódzkiego
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa komputerów, notebooków, stacji dokujących i monitorów. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zamieszczony jest w Arkuszu cenowym stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ. Dostawa obejmuje sprzęt fabrycznie nowy i nie używany. Pod pojęciem „Sukcesywna dostawa” należy rozumieć dostarczanie na własny koszt i ryzyko Wykonawcy urządzeń wymaganych przez jednostki Zamawiającego w miarę spływających do Wykonawcy zgłoszeń zakupowych. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych. Przedmiot zamówienia został podzielony na 2 części: Część nr 1 – sukcesywna dostawa komputerów i monitorów Część nr 2 – sukcesywna dostawa notebooków i stacji dokujących
Interne Kennung59/ZP/2025
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30231300 Bildschirme, 30213100 Tragbare Computer, 30211400 Computerkonfigurationen
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść nr 1 – sukcesywna dostawa komputerów i monitorów
Beschreibung4.2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zamieszczony jest w Arkuszu cenowym stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ. 4.3. Dostawa obejmuje sprzęt fabrycznie nowy i nie używany. 4.3.1. Pod pojęciem „Sukcesywna dostawa” należy rozumieć dostarczanie na własny koszt i ryzyko Wykonawcy urządzeń wymaganych przez jednostki Zamawiającego w miarę spływających do Wykonawcy zgłoszeń zakupowych. 4.4. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych. Przedmiot zamówienia został podzielony na 2 części: Część nr 1 – sukcesywna dostawa komputerów i monitorów
Haupteinstufung (cpv): 30211400 Computerkonfigurationen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30231300 Bildschirme
Optionen
Beschreibung der Optionen4.17. Zamawiający informuje, że działając na podstawie art. 31 ust. 2 w zw. z art. 441 ust. 1 Ustawy przy realizacji przedmiotu zamówienia przewiduje wykorzystanie prawa opcji w częściach 1 - 2. 4.17.1. Opcja dotycząca wartości - Zamówienia opisane szczegółowo w Załączniku nr 1 do SWZ będą stanowić 100% wartości całości zamówienia w danej części (tzw. zamówienie podstawowe). Ponadto Zamawiający przewiduje realizację zamówienia opcjonalnego jako dodatkowe 50% wartości umowy. Z prawa opcji Zamawiający będzie korzystał, gdy zajdzie taka konieczność, w zależności od potrzeb jedynie w przypadku wykorzystania całości zamówienia podstawowego w danej części postępowania w czasie obowiązywania umowy. 4.17.2. Opcja dotycząca terminu - Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji polegającej na wydłużeniu terminu realizacji umowy o maksymalnie 3 miesięcy, w przypadku gdy w pierwotnie określonym terminie realizacji umowy nie zostanie wykorzystana kwota zamówienia podstawowego lub kwota zamówienia podstawowego powiększonego o wartość opcji określonej w pkt 4.17.1. 4.17.3. Realizacja prawa opcji będzie następowała w ramach warunków dostawy określonych w umowie jako zamówienie podstawowe. Zamówienia realizowane w ramach opcji będą tożsame z opisem przedmiotu zamówienia podstawowego.
LosLOT-0002
TitelCzęść nr 2 – sukcesywna dostawa notebooków i stacji dokujących
Beschreibung4.1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa komputerów, notebooków, stacji dokujących i monitorów. 4.2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zamieszczony jest w Arkuszu cenowym stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ. 4.3. Dostawa obejmuje sprzęt fabrycznie nowy i nie używany. 4.3.1. Pod pojęciem „Sukcesywna dostawa” należy rozumieć dostarczanie na własny koszt i ryzyko Wykonawcy urządzeń wymaganych przez jednostki Zamawiającego w miarę spływających do Wykonawcy zgłoszeń zakupowych. 4.4. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych. Przedmiot zamówienia został podzielony na 2 części: Część nr 2 – sukcesywna dostawa notebooków i stacji dokujących
Haupteinstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer