283798-2026 - Wettbewerb
Polen – Diverse Möbel und Einrichtungen – SVA/4620-153/2026 Zakup i dostawa wyposażenia meblowego z rozładunkiem i montażem w ramach zadania 91823 Ciechanów
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSVA/4620-153/2026 Zakup i dostawa wyposażenia meblowego z rozładunkiem i montażem w ramach zadania 91823 Ciechanów
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa wyposażenia meblowego z rozładunkiem i montażem.
Interne KennungSVA/4620-153/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen
5. Los
LosLOT-0001
Haupteinstufung (cpv): 39130000 Büromöbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39151000 Diverse Möbel
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający przewiduje prawo opcji dotyczące możliwości niezrealizowania do 10% zakresu przedmiotu Umowy określonego w formularzu cenowym, stanowiącym załącznik nr 1 do Umowy /nr 7 do SWZ lub możliwość zwiększenia do 10% zakresu przedmiotu Umowy określonego w formularzu cenowym, stanowiącym załącznik nr 1 do Umowy/nr 7 do SWZ, co nie stanowi zmiany Umowy i nie wymaga zawierania aneksu do Umowy, o ile zmiany te nie powodują zmiany ogólnego charakteru Umowy. Realizacja powyższego nastąpi w sytuacji wystąpienia stosownych potrzeb ujawnionych po stronie Zamawiającego np.; rozbieżności pomiędzy stanem rzeczywistym a dokumentacją techniczną przekazaną przez Inwestora. Postawą do skorzystania z opcji przez Zamawiającego jest przesłanie oświadczenia w terminie najpóźniej do dwóch tygodni przez upływem terminu realizacji przedmiotu zamówienia.