2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu i oprogramowania zwiększającego cyberbezpieczeństwo Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Krakowie w ramach projektu Krajowy Plan Odbudowy i Zwiększenia Odporności.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa oprogramowania i urządzeń niezbędnych do zapewnienia bezpieczeństwa systemów teleinformatycznych, monitorowania infrastruktury IT oraz zarządzania siecią Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Krakowie oraz jednostek podległych Wojewódzki Inspektorat Inspekcji Handlowej, Wojewódzki Inspektorat Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych, Wojewódzki Urząd Ochrony Zabytków oraz udzielenie przez Wykonawcę gwarancji i zapewnienie w jej ramach serwisu gwarancyjnego. 1) Projekt techniczny, 2) System zarządzania bezpieczeństwem stacji roboczych wraz z realizacją dostępu zdalnego, 3) Oprogramowanie EDR (Endpoint Detection and Response), 4) System ochrony łącza przed atakami DOS i DDOS, 5) System zbierania i analizy logów SIEM, 6) System Security Orchestration, Automation and Response (SOAR), 7) Rozwiązanie Network Detection and Response (NDR), 8) System zarządzania kontami uprzywilejowanymi (PAM), 9) Macierz dyskowa do składowania danych – 1 sztuka, 10) Infrastruktura serwerowa – 3 sztuki, 11) Wdrożenie, konfiguracja, 12) Szkolenia – 12 specjalistycznych osoboszkoleń, 13) Dokumentacja powykonawcza. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zostały określone w załącznikach do SWZ: załącznik nr 1 do SWZ - opis przedmiotu zamówienia, załącznik nr 2 do SWZ - projektowane postanowienia umowy. Przedmiot dostawy został wyspecyfikowany w formularzu ofertowym, którego wzór stanowi załącznik nr 3 do SWZ, 3. Oznaczenie przedmiotu zamówienia według Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): główny przedmiot: 32424000-1 Infrastruktura sieciowa, b) dodatkowe przedmioty: 48822000-6 Serwery komputerowe 30200000-1 Urządzenia komputerowe 79417000-0 Usługi doradcze w zakresie bezpieczeństwa 80510000-2 Usługi szkolenia specjalistycznego. 4. Projekt Krajowy Plan Odbudowy i Zwiększania Odporności Priorytet C3 Cyberbezpieczeństwo Działanie C3.1.1. Cyberbezpieczeństwo – CyberPL nr naboru KPOD.05.10-CR.01-001/24. 5. W prowadzonym postępowaniu, w oparciu o art. 139 ust. 1 w związku z art. 139 ust. 2 ustawy Pzp, Zamawiający najpierw dokona badania i oceny złożonych ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu, opisanych w rozdziale VIII SWZ.
Interne Kennung: BIF-I.2635.29.2025 / WL-IV.272.4.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32424000 Netzwerkinfrastruktur
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48822000 Computerserver, 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 79417000 Sicherheitsberatung, 80510000 Spezialausbildung
5. Los
Los: LOT-0001