28386-2026 - Ergebnis
Tschechien – IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung – KONZULTAČNÍ A ROZVOJOVÉ PRÁCE NA IS TEAM ASSISTANT, VČETNĚ ZAJIŠTĚNÍ PRODUKTOVÉ PODPORY
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelKONZULTAČNÍ A ROZVOJOVÉ PRÁCE NA IS TEAM ASSISTANT, VČETNĚ ZAJIŠTĚNÍ PRODUKTOVÉ PODPORY
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky, dělené na dvě části, jsou konzultační a rozvojové práce na IS TEAM ASSISTANT, včetně zajištění produktové podpory. Předmětem plnění části 1 VZ Pronájem licenčního oprávnění platformy TAS je zajištění licenčního oprávnění pro další workflow nad rámec stávajících workflow Přijaté faktury a Smlouvy, včetně rozšíření stávající licence na licenci neomezenou počtem workflow. Předmětem plnění části 2 VZ s názvem Konzultační práce na platformě Team assistant a produktová podpora platformy Team assistant (SLA) je dodávka konzultačních, analytických a programátorských služeb vedoucích k rozšíření použití platformy TAS o automatizaci dalších procesů nad rámec stávajících. Dodávka konzultačních služeb bude realizována v průběhu 4 let v předpokládaném rozsahu 427 ČD a dále je předmětem plnění části 2 VZ zajištění produktové maintenance pro období od 26. 11. 2025 do konce účinnosti smlouvy, a dále zajištění provozu platformy TAS poskytovanými servisními úkony (Incident Management) s garantovanými SLA parametry.
Interne KennungZ036/2024
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72200000 Softwareprogrammierung und -beratung, 72261000 Software-Unterstützung
5. Los
LosLOT-0001
TitelČást 1 VZ Pronájem licenčního oprávnění platformy TAS
BeschreibungPředmětem plnění části 1 VZ Pronájem licenčního oprávnění platformy TAS je zajištění licenčního oprávnění pro další workflow nad rámec stávajících workflow Přijaté faktury a Smlouvy, včetně rozšíření stávající licence na licenci neomezenou počtem workflow.
Interne KennungZ036/2024 část 1
LosLOT-0002
TitelČást 2 VZ Konzultační práce na platformě Team assistant a produktová podpora platformy Team assistant (SLA)
BeschreibungPředmětem plnění části 2 VZ s názvem Konzultační práce na platformě Team assistant a produktová podpora platformy Team assistant (SLA) je dodávka konzultačních, analytických a programátorských služeb vedoucích k rozšíření použití platformy TAS o automatizaci dalších procesů nad rámec stávajících. Dodávka konzultačních služeb bude realizována v průběhu 4 let v předpokládaném rozsahu 427 ČD a dále je předmětem plnění části 2 VZ zajištění produktové maintenance pro období od 26. 11. 2025 do konce účinnosti smlouvy, a dále zajištění provozu platformy TAS poskytovanými servisními úkony (Incident Management) s garantovanými SLA parametry.
Interne KennungZ036/2024 část 2