2. Verfahren
Verfahren
Titel: IT-Hardware
Beschreibung: De opdracht gaat over het leveren van IT-hardware. Deze opdracht betreft twee raamovereenkomsten met een totaal geraamde waarde van € 409.589,- ex. BTW. De maximale waarde over de gehele looptijd van de individuele raamovereenkomsten is € 511.000,- ex. BTW.
Interne Kennung: 2025/EA/01
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30230000 Computerbezogene Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 32422000 Netzkomponenten
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De inwerkingtredingen van de raamovereenkomsten zijn gepland op 15 oktober 2025 en hebben een looptijd tot en met 14 oktober 2027, met een optie tot eenzijdige verlenging door ons van twee (2) maal één (1) jaar.