2839-2026 - Ergebnis
Niederlande – Feuerversicherungen – Brandverzekeringen
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelBrandverzekeringen
BeschreibungDe uitgebreide brandverzekeringenen van de Gemeente Haarlem & Zandvoort vervallen op 1 januari 2026. Ter verkrijging van een nieuw contract wordt een Europese Niet-openbare procedure uitgevoerd met als doel het sluiten van een 3-jarig contract en voorts doorlopend, conform bestek. Willis B.V. gevestigd te Amsterdam begeleidt de Gemeenten bij dit traject. Door wijzigingen binnen TenderNed zijn de selectie eisen en criteria niet direct zichtbaar als voorheen. Deze worden zichtbaar op het moment dat u bent aangemeld als geïnteresseerde partij. Totaal verzekerde som van EUR 1.777.544.893
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66515100 Feuerversicherungen
5. Los
LosLOT-0001
TitelGemeente Haarlem
BeschreibungAlle belangen van de Gemeente Haarlem als omschreven in de sluitnota voor de Gemeente Haarlem, inclusief de onderliggende specificatie Totaal verzekerde som van EUR 1.700.184.291
Interne Kennung1
Optionen
Beschreibung der OptionenConform bestek
LosLOT-0002
TitelGemeente Zandvoort
BeschreibungAlle belangen van de Gemeente Zandvoort Haarlem als omschreven in de sluitnota voor de Gemeente Zandvoort, inclusief de onderliggende specificatie Totaal verzekerde som van EUR 77.360.602
Interne Kennung2