2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup ładowarki przegubowej jednonaczyniowej z łyżką o pojemności co najmniej 3,5 m3 i hydraulicznym dociskiem w ilości 4 szt.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Zakup ładowarki przegubowej jednonaczyniowej z łyżką o pojemności co najmniej 3,5 m3 i hydraulicznym dociskiem w ilości 4 szt. Urządzenie nie może być prototypem, ma pochodzić z seryjnej produkcji oraz spełniać obowiązujące w Polsce normy i przepisy prawa. Oferent musi być autoryzowanym dealerem i serwisem producenta. Maszyna rok produkcji 2026, wolna od wad konstrukcyjnych, materiałowych, wykonawczych i prawnych. Szczegółowy opis parametrów zawarto w SWZ - opis przedmiotu zamówienia.
Interne Kennung: IZ.271.7.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144710 Lademaschinen auf Reifen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 43260000 Löffelbagger, Bagger und Schaufellader sowie Bergbaumaschinen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Zakup ładowarki przegubowej jednonaczyniowej z łyżką o pojemności co najmniej 3,5 m3 i hydraulicznym dociskiem w ilości 4 szt. Urządzenie nie może być prototypem, ma pochodzić z seryjnej produkcji oraz spełniać obowiązujące w Polsce normy i przepisy prawa. Oferent musi być autoryzowanym dealerem i serwisem producenta. Maszyna rok produkcji 2026, wolna od wad konstrukcyjnych, materiałowych, wykonawczych i prawnych. Szczegółowy opis ujęto w SWZ.
Menge: 4 Stück
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Nie dotyczy