2. Verfahren
Verfahren
Titel: Repro en drukwerk
Beschreibung: De gevraagde dienstverlening is reprografisch- en drukwerkzaamheden. De doelstelling is het bereiken van lagere kosten voor deze vormen van reprografisch- en drukwerkopdrachten en het optimaliseren van de dienstverlening, waarbij duurzaamheid, circulariteit, continuïteit en kwaliteit belangrijke aspecten zijn. Maximaal kunnen meebewegen met de organisatie waarbij flexibiliteit en snelheid van Opdrachtnemer wordt verwacht is gewenst. Zie Beschrijvend Document.
Interne Kennung: 25.Z.081
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79800000 Druckereidienste und verbundene Dienstleistungen des Druckgewerbes
Zusätzliche Einstufung (cpv): 22000000 Drucksachen und zugehörige Erzeugnisse, 79520000 Reprografische Dienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De gevraagde dienstverlening is reprografisch- en drukwerkzaamheden. De doelstelling is het bereiken van lagere kosten voor deze vormen van reprografisch- en drukwerkopdrachten en het optimaliseren van de dienstverlening, waarbij duurzaamheid, circulariteit, continuïteit en kwaliteit belangrijke aspecten zijn. Maximaal kunnen meebewegen met de organisatie waarbij flexibiliteit en snelheid van Opdrachtnemer wordt verwacht is gewenst. Zie Bedrijvend Document.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Er zal een Raamovereenkomst worden afgesloten met één Opdrachtnemer voor een periode van twee jaar met een optie om deze tweemaal met maximaal 24 maanden te verlengen. Aanbestedende dienst is voornemens om 1 oktober 2026 te hanteren als startdatum van de raamovereenkomst