284-2026 - Ergebnis
Tschechien – Krankenhausbetten – Lůžka II.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelLůžka II.
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je dodávka, instalace a uvedení do provozu: • 8ks lůžek pro Hemato-onkologickou kliniku, • 9ks lůžek pro Kliniku otorinolaryngologie a chirurgii hlavy a krku
Interne KennungVZ-2025-001124
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33192120 Krankenhausbetten
5. Los
LosLOT-0001
TitelLůžka pro HOK
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je dodávka, instalace a uvedení do provozu: • 8ks lůžek pro Hemato-onkologickou kliniku,
Interne KennungVZ-2025-001124-01
LosLOT-0002
TitelLůžka pro ORL
BeschreibungPředmětem plnění této části veřejné zakázky je dodávka, instalace a uvedení do provozu 9ks lůžek pro Kliniku otorinolaryngologie a chirurgii hlavy a krku.
Interne KennungVZ-2025-001124-02