2. Verfahren
Verfahren
Titel: Electrolyzer plant
Beschreibung: Předmětem zakázky je inženýring, dodávka a výstavba (na klíč) elektrolyzéru PEM (technologie výroby vodíku - elektrolýza vody) s přibližným výkonem cca 30 MWe. Více informací v zadávací dokumentaci.
Interne Kennung: EPC
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen, Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31100000 Elektrische Motoren, Generatoren und Transformatoren
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45221118 Bau von Rohrleitungsbrücken, 63121110 Mit der Gasspeicherung verbundene Dienstleistungen, 45000000 Bauarbeiten, 45255800 Bau von Gaserzeugungsanlagen, 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros, 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau, 51112000 Installation von Elektrizitätsverteilungs- und -schalteinrichtungen, 51500000 Installation von Maschinen und Geräten, 51100000 Installation von elektrischen und mechanischen Einrichtungen, 45333000 Installation von Gasanlagen, 44161100 Gasleitungen
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau, 51112000 Installation von Elektrizitätsverteilungs- und -schalteinrichtungen, 45221118 Bau von Rohrleitungsbrücken, 45000000 Bauarbeiten, 45255800 Bau von Gaserzeugungsanlagen, 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros, 44161100 Gasleitungen, 63121110 Mit der Gasspeicherung verbundene Dienstleistungen, 51500000 Installation von Maschinen und Geräten, 51100000 Installation von elektrischen und mechanischen Einrichtungen, 45333000 Installation von Gasanlagen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: a) Změna zákonných, technických požadavků a interních předpisů. Nabídková cena a/nebo rozsah prací se mohou změnit, zejména v případě změny zákonných nebo technických požadavků nebo interních předpisů přímo upravujících rozsah prací. Další podrobnosti viz čl. 17.19.2 písm. a), (b), (c) a (e) Smlouvy. b) Zásah do jiného projektu v areálu Litvínov Chempark. Zadavatel si vyhrazuje právo upravit harmonogram, jakož i nabídkovou cenu a/nebo rozsah prací, pokud dojde ke kolizi provedení díla s jiným investičním projektem zadavatele na staveništi, která objektivně brání včasnému a/nebo řádnému provedení prací nebo jiného investičního projektu zadavatele a která nebyla před zadáním veřejné zakázky známa. Další podrobnosti viz čl. 17.19.2 písm. d) Smlouvy. c) Vyšší moc. Smlouva stanoví pravidla pro případy vyšší moci a zadavatel si vyhrazuje právo upravit časový harmonogram, jakož i nabídkovou cenu a/nebo rozsah prací v souladu s objektivními kritérii, limity a postupy stanovenými v článcích 17.19.4 a 25 Smlouvy. Další podrobnosti naleznete v článku 17.19.2 (f) Smlouvy. d) Podmínky státní podpory. Pokud zadavatel obdrží finanční prostředky z programu státní podpory GREENGAS (nebo z jakéhokoli jiného programu státní podpory) a uzavře s dotačním orgánem (např. Státním fondem životního prostředí České republiky) dohodu o dotaci, budou se na Zadávací podmínky vztahovat podmínky tohoto dotačního programu a zadavatel odpovídajícím způsobem aktualizuje Zadávací dokumentaci, včetně Smlouvy. Takové změny mohou zahrnovat samostatnou záruční podmínku vztahující se pouze na elektrolyzér, která bude pokrývat minimálně 2 roky provozu. Záruka se dále vztahuje na okamžitou nápravu, opravu a výměnu nebo poskytnutí odpovídající náhrady v případě poruchy nebo poškození, což si zadavatel vyhrazuje případně udělit v samostatné nabídce jako dlouhodobou servisní smlouvu. e) Nepředvídané podmínky na staveništi. Smlouva stanoví pravidla pro výskyt nebo objevení pozemkových, geologických nebo hydrologických podmínek, archeologických nálezů, nevybuchlé munice nebo odstřelů, kontaminace nebo znečištění nebo jakýchkoli neinventarizovaných položek, inženýrských sítí, sítí nebo instalací na staveništi, které nebyly předvídány před datem účinnosti Smlouvy, a vyhrazuje si právo upravit časový harmonogram, jakož i nabídkovou cenu a/nebo rozsah prací v souladu s objektivními kritérii, limity a postupy stanovenými v článku 17.19.4. Pro další podrobnosti viz článek 17.19.2 (g) Smlouvy.