2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka kancelářských potřeb pro resort MPO 2022 - 2026
Beschreibung: Předmětem plnění dílčích veřejných zakázek je dodávka kancelářských potřeb dle zadavatelem stanovené specifikace vč. dopravy na místa plnění určená zadavatelem (území České republiky) a ekologické likvidace obalových materiálů a dalšího odpadu vzniklého v důsledku dodávky.
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30192000 Bürobedarf
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: MPO 82715/2022