See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa 4 szt. pojazdów kolejowych typu EN81.
Beschreibung: Zamawiający oświadcza, że nabywa pojazdy kolejowe typu EN81 w celu przywrócenia ich do eksploatacji (po przeprowadzeniu przez Zamawiającego niezbędnych napraw i modernizacji) i włączenia do swojego taboru.
Interne Kennung: Ki.240.4086.2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34600000 Eisenbahn- und Straßenbahnlokomotiven und rollendes Material sowie zugehörige Teile
5. Los
Los: LOT-0001