See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Školkařská činnost v roce 2026 (RD)
Beschreibung: Předmětem VZ je uzavření rámcové dohody s jedním dodavatelem v souladu s § 131 ZVZ na poskytnutí služeb spočívajících v realizaci školkařských činností pro organizační jednotky zadavatele – střediska Nová Pec, Lhota a Lhota - fóliovníky, Osina. Plnění bude probíhat postupem podle § 134 ZVZ.
Interne Kennung: VLS-NAK-2025-772-1900
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: část VZ č. 1 - středisko Nová Pec
Beschreibung: Předmětem VZ je uzavření rámcové dohody s jedním dodavatelem v souladu s § 131 ZVZ na poskytnutí služeb spočívajících v realizaci školkařských činností pro organizační jednotky zadavatele – střediska Nová Pec. Plnění bude probíhat postupem podle § 134 ZVZ.
Interne Kennung: část VZ č. 1 - středisko Nová Pec
Los: LOT-0003
Titel: Část VZ č. 3 - středisko Osina
Beschreibung: Předmětem VZ je uzavření rámcové dohody s jedním dodavatelem v souladu s § 131 ZVZ na poskytnutí služeb spočívajících v realizaci školkařských činností pro organizační jednotky zadavatele – středisko Osina. Plnění bude probíhat postupem podle § 134 ZVZ.
Interne Kennung: Část VZ č. 3 - středisko Osina
Los: LOT-0002
Titel: Část VZ č. 2 - středisko Lhota a Lhota – fóliovníky
Beschreibung: Předmětem VZ je uzavření rámcové dohody s jedním dodavatelem v souladu s § 131 ZVZ na poskytnutí služeb spočívajících v realizaci školkařských činností pro organizační jednotky zadavatele – Lhota a Lhota - fóliovníky. Plnění bude probíhat postupem podle § 134 ZVZ.
Interne Kennung: Část VZ č. 2 - středisko Lhota a Lhota – fóliovníky