See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Meerjarige raamovereenkomst voor de projectmatige inrichting met kantoor- en schoolmeubilair en het leveren van en inrichten met meubelstukken.
Beschreibung: Meerjarige raamovereenkomst 2025 - 2029 voor de projectmatige inrichting met kantoor- en schoolmeubilair en het leveren van en inrichten met meubelstukken, voor een maximale geraamde waarde van 200 Miljoen Euro en bestaande uit 2 percelen, waarbij voor de specifieke opdrachten per perceel een degressief systeem op basis van maximum 3 aannemers per perceel zal toegepast worden, indien de mededinging het toelaat, op basis van de in de opdrachtdocumenten vastgelegde volgorde.
Interne Kennung: OC/2025/110/EDB
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39000000 Möbel (einschließlich Büromöbel), Zubehör, Haushaltsgeräte (ausgenommen Beleuchtung) und Reinigungsmittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39100000 Möbel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: OC/2025/110/EDB - 1
Beschreibung: Kantoormeubilair
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: OC/2025/110/EDB - 2
Beschreibung: schoolmeubilair
Interne Kennung: 2