See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dzierżawa aparatu do terapii nerkozastępczej oraz dostawa odczynników, wyrobów medycznych, sprzętu jednorazowego użytku oraz produktów leczniczych dla potrzeb Mazowieckiego Szpitala Bródnowskiego Sp. z o.o.
Beschreibung: Dzierżawa aparatu do terapii nerkozastępczej oraz dostawa odczynników, wyrobów medycznych, sprzętu jednorazowego użytku oraz produktów leczniczych dla potrzeb Mazowieckiego Szpitala Bródnowskiego Sp. z o.o., MSB/PN/57/08/2025, których szczegółowy zakres i przedmiot został określony w specyfikacji asortymentowo-cenowej stanowiącej załącznik nr 5 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 780884-2025
Interne Kennung: MSB/PN/57/08/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33000000 Medizinische Ausrüstungen, Arzneimittel und Körperpflegeprodukte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel, 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0025
Titel: Część nr 25 - Produkty lecznicze
Beschreibung: Produkty lecznicze
Interne Kennung: Część nr 25
Los: LOT-0026
Titel: Część nr 26 - Produkty lecznicze
Interne Kennung: Część nr 26
Los: LOT-0027
Titel: Część nr 27 - Produkty lecznicze
Interne Kennung: Część nr 27
Los: LOT-0028
Titel: Część nr 28 - Produkty lecznicze
Interne Kennung: Część nr 28
Los: LOT-0029
Titel: Część nr 29 - Utensylia apteczne
Beschreibung: Utensylia apteczne
Interne Kennung: Część nr 29
Los: LOT-0031
Titel: Część nr 31 - Produkty lecznicze
Interne Kennung: Część nr 31
Los: LOT-0033
Titel: Część nr 33 - Produkty lecznicze
Interne Kennung: Część nr 33
Los: LOT-0034
Titel: Część nr 34 - Produkty lecznicze
Interne Kennung: Część nr 34
Los: LOT-0035
Titel: Część nr 35 - Produkty lecznicze
Interne Kennung: Część nr 35
Los: LOT-0036
Titel: Część nr 36 - Produkty lecznicze
Interne Kennung: Część nr 36
Los: LOT-0037
Titel: Część nr 37 - Produkty lecznicze
Interne Kennung: Część nr 37
Los: LOT-0038
Titel: Część nr 38 - Produkty lecznicze
Interne Kennung: Część nr 38
Los: LOT-0039
Titel: Część nr 39 - Produkty lecznicze
Interne Kennung: Część nr 39
Los: LOT-0040
Titel: Część nr 40 - Produkty lecznicze
Interne Kennung: Część nr 40
Los: LOT-0041
Titel: Część nr 41 - Produkty lecznicze
Interne Kennung: Część nr 41
Los: LOT-0042
Titel: Część nr 42 - Produkty lecznicze
Interne Kennung: Część nr 42
Los: LOT-0046
Titel: Część nr 46 - Produkty lecznicze
Interne Kennung: Część nr 46