2842-2025 - Ergebnis
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – Świadczenie usługi portowej polegającej na odbiorze odpadów zaolejonych ze statków zawijających do Portu Gdynia oraz odbiorze odpadów zaolejonych, stałych i ścieków ze statków cumujących przy Stanowisku Przeładunku Paliw Płynnych na Falochronie w Porcie Gdynia i ich transporcie na Nabrzeże Francuskie
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelŚwiadczenie usługi portowej polegającej na odbiorze odpadów zaolejonych ze statków zawijających do Portu Gdynia oraz odbiorze odpadów zaolejonych, stałych i ścieków ze statków cumujących przy Stanowisku Przeładunku Paliw Płynnych na Falochronie w Porcie Gdynia i ich transporcie na Nabrzeże Francuskie
BeschreibungPrzedmiotem Zamówienia jest świadczenie usługi portowej polegającej na odbiorze odpadów zaolejonych zdefiniowanych w Załączniku I Konwencji MARPOL ze statków zawijających do Portu Gdynia oraz odbiorze odpadów zaolejonych, stałych i ścieków ze statków cumujących przy Stanowisku Przeładunku Paliw Płynnych na Falochronie w Porcie Gdynia i ich transporcie na Nabrzeże Francuskie (polery 1-7) celem przekazania uprawnionym podmiotom stanowiącym portowe urządzenie do odbioru odpadów ze statków w rozumieniu Ustawy z dnia 12 maja 2022r. o portowych urządzeniach do odbioru odpadów ze statków (Dz. U. 2022r., poz. 1250).
Vorherige Bekanntmachung599082-2024
Interne KennungMZ – 227/SWZ - 26/JC/2024
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
LosLOT-0001
TitelŚwiadczenie usługi portowej polegającej na odbiorze odpadów zaolejonych ze statków zawijających do Portu Gdynia oraz odbiorze odpadów zaolejonych, stałych i ścieków ze statków cumujących przy Stanowisku Przeładunku Paliw Płynnych na Falochronie Portu Gdynia i ich transporcie na Nabrzeże Francuskie
BeschreibungPrzedmiotem Zamówienia jest świadczenie usługi portowej polegającej na odbiorze odpadów zaolejonych zdefiniowanych w Załączniku I Konwencji MARPOL ze statków zawijających do Portu Gdynia oraz odbiorze odpadów zaolejonych, stałych i ścieków ze statków cumujących przy Stanowisku Przeładunku Paliw Płynnych na Falochronie Portu Gdynia i ich transporcie na Nabrzeże Francuskie (polery 1-7) celem przekazania uprawnionym podmiotom stanowiącym portowe urządzenie do odbioru odpadów ze statków w rozumieniu Ustawy z dnia 12 maja 2022r. o portowych urządzeniach do odbioru odpadów ze statków (Dz. U. 2022r., poz. 1250).
2842-2025 - Wyniki
Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia lub ogłoszenie o udzieleniu koncesji – tryb standardowy
Usługi
2. Procedura
Procedura
Poprzednie ogłoszenie: 599082-2024
Wewnętrzny identyfikator: MZ – 227/SWZ - 26/JC/2024
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 90500000 Usługi związane z odpadami
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001