2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodání železničních jednotek pro účely plnění závazku Ústeckého kraje
Beschreibung: Předmětem Veřejné zakázky je uzavření komplexní smlouvy, na jejímž základě bude vybraný dodavatel povinen dodat ucelený soubor vozidel typu BEMU určený pro segment regionální osobní drážní dopravy s minimálním počtem míst k sezení alespoň 121. Zadavatel s ohledem na aktuální podmínky Nabídkového řízení předpokládá dodávku celkem až 23 vozidel BEMU určených pro plnění závazků veřejných služeb dle podmínek Nabídkového řízení. Celkový počet požadovaných vozidel může být předmětem dalšího jednání v návaznosti na vývoj Nabídkového řízení. Přesné a/nebo další požadavky na vozidla vč. upřesnění konečného a závazného počtu vozidel mohou být upřesněny v průběhu jednání v nabídkové fázi Zadávacího řízení. Více viz ZD.
Interne Kennung: Dodání železničních jednotek pro účely plnění závazku Ústeckého kraje
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Veřejná zakázka je zadávána v jednacím řízení s uveřejněním, postupem navazujícím na odeslání oznámení o zahájení zadávacího řízení k uveřejnění podle § 61 odst. 1 ZZVZ („JŘSU“). Jednací řízení s uveřejněním probíhá ve dvou fázích, a to ve fázi kvalifikační a fázi nabídkové. Více viz ZD.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34620000 Schienenfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34622400 Eisenbahnwagen, 34622200 Eisenbahnpersonenwagen, 34600000 Eisenbahn- und Straßenbahnlokomotiven und rollendes Material sowie zugehörige Teile
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Vyhrazené změny závazků ze smlouvy dle podmínek a požadavků § 100 ZZVZ – podrobně viz čl. 16 ZD.