2. Verfahren
Verfahren
Titel: Modernizace NIS formou rozšíření funkcionalit
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je modernizace nemocničního informačního systému (NIS) formou rozšíření funkcionalit. Součástí předmětu plnění je i servis. Bližší podmínky předmětu veřejné jsou v technické specifikaci dodávky tvořící část C. této dokumentace a v návrhu smlouvy, který tvoří část D. této zadávací dokumentace. Veřejná zakázka není dělena na části. K nerozdělení na části zadavatel přistoupil z důvodu vzájemné souvislosti poptávaného plnění mezi sebou, kdy je poptáváno rozšíření funkcionalit nemocničního informačního systému jako celku. Je tedy nezbytné, aby všechny složky předmětu plnění byly prováděny jako celek.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48800000 Informationssysteme und Server
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48814000 Medizinische Informationssysteme, 72514000 Verwaltung von Computeranlagen, 72590000 Computer-Fachdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: VZ_Modernizace NIS