284271-2026 - Wettbewerb
Polen – Wasserstoff – Dostawa wodoru wraz z jego dystrybucją
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa wodoru wraz z jego dystrybucją
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa wodoru wraz z jego dystrybucją na potrzeby taboru autobusowego użytkowanego przez Zamawiającego. Pełny zakres zamówienia obejmuje zamówienie podstawowe oraz opcję.
Interne KennungLP.281.203.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24111600 Wasserstoff
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa wodoru wraz z jego dystrybucją na potrzeby taboru autobusowego użytkowanego przez Zamawiającego. Pełny zakres zamówienia obejmuje zamówienie podstawowe oraz opcję. Szacowana ilość paliwa wodorowego w ramach zamówienia podstawowego wynosi 51.840 kg.
Optionen
Beschreibung der OptionenOPCJA Przedmiotem opcji jest udzielenie zamówienia w zakresie dostawy wodoru wraz z jego dystrybucją na kolejny okres (maksymalnie do 12 miesięcy), po zakończeniu okresu realizacji zamówienia podstawowego. Minimalna ilość wodoru w ramach opcji w jej maksymalnym 12-miesięcznym okresie wyniesie 20.000 kg.