2. Verfahren
Verfahren
Titel: Functioneel beheerdiensten
Beschreibung: De gemeente is op zoek naar volledige ontzorging van functioneel beheer voor de afdelingen Ruimtelijk Domein en Openbaar Gebied. Het doel is om processen verder te digitaliseren en optimaliseren door beter gebruik te maken van het applicatielandschap. De gemeente raamt de waarde van de overeenkomst op €1.440.000,-, exclusief btw, inclusief optiejaren en inclusief de optionele deelname van afdeling Openbaar Gebied. De raming per afdeling per jaar is €180.000,-, excl. btw.
Interne Kennung: 1124799
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72200000 Softwareprogrammierung und -beratung, 72600000 Computerunterstützung und -beratung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De opdracht betreft initieel alleen het uitvoeren van functioneel beheerdiensten voor de afdeling Ruimtelijk Domein. Uit de marktconsultatie is gebleken dat er marktpartijen zijn met ruime ervaring met het applicatielandschap van het Ruimtelijk Domein, maar niet voor het applicatielandschap van Openbaar Gebied. Openbaar Gebied heeft dan ook de wens om eerst een vacature open te zetten voor de werving van een functioneel beheerder en afhankelijk van het resultaat van de werving te besluiten of zij wel of niet gaan deelnemen aan deze opdracht. De afdeling Openbaar Gebied wordt dan ook als optie meegenomen in deze aanbesteding. De gemeente heeft de mogelijkheid om gedurende de looptijd van de overeenkomst deze optie te lichten en Openbaar Gebied toe te voegen aan de werkzaamheden.
284294-2026 - Mededinging
Nederland – IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning – Functioneel beheerdiensten
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Functioneel beheerdiensten
Interne identificatiecode: 1124799
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
Aanvullende classificatie (cpv): 72200000 Softwareprogrammering en -advies, 72600000 Diensten voor computerondersteuning en -advies
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties: