2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodání sanitních vozidel
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je dodání 14 kusů sanitních vozidel ZZS, z toho 13 kusů kategorie „B“ a 1 kus kategorie „C“ ve smyslu ČSN EN 1789. Veřejná zakázka je rozdělena na 3 části ( č. 1, 2 a 3) ve smyslu § 101 zákona a zadavatel umožňuje dílčí plnění, dodavatel může podat nabídku na jednu, dvě nebo všechny části veřejné zakázky: Část č.1: vozidla tzv. „městská verze“- 5 kusů Část č.2: vozidla se zvýšenou průchodností- 8 kusů Část č.3: speciální vozidlo- 1 kus
Interne Kennung: ZZS/Do/2024/18/sanitní vozidla
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34114122 Patiententransportfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: vozidla tzv. „městská verze“
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je dodání 5 kusů vozidel tzv. „městská verze".
Interne Kennung: část č.1
Los: LOT-0004
Titel: vozidla se zvýšenou průchodností
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je dodání 8 kusů vozidel se zvýšenou průchodností.
Interne Kennung: část č.2
Los: LOT-0005
Titel: speciální vozidlo
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je dodání 1 kusu speciálního vozidla.
Interne Kennung: část č.3