See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wyposażenie specjalistycznych pracowni oraz pozostałe wyposażenie II w ramach projektu „Utworzenie i funkcjonowanie Branżowego Centrum Umiejętności w branży elektroniczno-mechatronicznej w Brzesku”
Beschreibung: Wyposażenie specjalistycznych pracowni oraz pozostałe wyposażenie II w ramach projektu „Utworzenie i funkcjonowanie Branżowego Centrum Umiejętności w branży elektronicznomechatronicznej w Brzesku” Opis: 3.1. Przedmiotem zamówienia jest zapewnienie specjalistycznego wyposażenia i narzędzi do pracowni Branżowego Centrum Umiejętności w dziedzinie mechatroniki przy Zespole Szkół Technicznych i Branżowych w Brzesku. 3.2. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych, w podziale na następujące części: 3.2.1. Część 1 – specjalistyczne wyposażenie pracowni automatyki budynkowej – dla Branżowego Centrum Umiejętności w Brzesku 3.2.2. Część 2 – sprzęt komputerowy – laptopy do specjalistycznych pracowni i pomieszczeń administracyjnych Branżowego Centrum Umiejętności w Brzesku 3.2.3. Część 3 – sprzęt komputerowy – komputery stacjonarne do specjalistycznych pracowni i pomieszczeń administracyjnych Branżowego Centrum Umiejętności w Brzesku 3.2.4. Część 4 monitory interaktywne – dla Branżowego Centrum Umiejętności w Brzesku 3.2.5. Część 5 regały, szafy, aneksy – dla Branżowego Centrum Umiejętności w Brzesku 3.2.6. Część 6 kosze i pojemniki na odpady – dla Branżowego Centrum Umiejętności w Brzesku 3.2.7. Część 7 zakup 26 sztuk oprogramowania do projektowania modeli CAD – pracownia komputerowego wspomagania projektowania – dla Branżowego Centrum Umiejętności w Brzesku 3.2.8. Część 8 zakup 26 sztuk specjalistycznego oprogramowania do projektowania schematów elektrycznych – pracownia komputerowego wspomagania projektowania – dla Branżowego Centrum Umiejętności w Brzesku 3.2.9. Część 9 specjalistyczne wyposażenie/oprogramowanie pracowni komputerowego wspomagania projektowania – dla Branżowego Centrum Umiejętności w Brzesku. 3.4. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia dla poszczególnych części zawiera załącznik nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia (dalej: „OPZ”) oraz załączniki nr 3.1.-3.5. do SWZ – Projektowane postanowienia umowne. 3.5. W zakres zamówienia w zakresie części nr 1 wchodzi, w szczególności: 3.5.1. dostawa specjalistycznego wyposażenia wskazanego w załączniku nr 1 do SWZ, 3.5.2. pełen montaż dostarczonego sprzętu oraz stanowisk dydaktycznych w miejscu wskazanym przez Zamawiającego wraz z instalacją i przygotowaniem do eksploatacji, 3.5.3. przeprowadzenie szkolenia dla kadry dydaktycznej, podczas którego szczegółowo zaprezentowane zostaną możliwości dydaktyczne urządzeń, obejmujące zakres dostępnych funkcji, przykładowe scenariusze wykorzystania w procesie kształcenia, sposób obsługi, budowa techniczna oraz zasada działania poszczególnych komponentów. Zamawiający wymaga przeprowadzenia szkolenia na miejscu w pracowni w wymiarze min. 16 h lekcyjnych dla min. 3 pracowników dydaktycznych. Szkolenie musi zostać potwierdzone zaświadczeniem. 3.5.4. zapewnienie przeglądów serwisowych przez okres 3 lat od momentu podpisania protokołu zdawczo odbiorczego zgodnie z zaleceniami producenta sprzętu. 3.6. W zakres zamówienia dla części nr 2 i 3 wchodzi, w szczególności: 3.6.1. dostawa urządzeń/wyposażenia wskazanego w załączniku nr 1 do SWZ, 3.6.2. instalacja systemu operacyjnego i oprogramowania na urządzeniach, które wymagają systemu operacyjnego i oprogramowania. 3.7. W zakres zamówienia dla części nr 46 wchodzi, w szczególności: 3.7.1. dostawa urządzeń/wyposażenia wskazanego w załączniku nr 1 do SWZ, 3.7.2. montaż sprzętu, wyposażenia w przypadkach wskazanych w załączniku nr 1 do SWZ; 3.8. W zakres zamówienia dla części nr 7-9 wchodzi, w szczególności: 3.8.1. dostawa oprogramowania wskazanego w załączniku nr 1 do SWZ 3.8.2. szkolenie z obsługi oprogramowania w przypadku rodzaju oprogramowania, tam, gdzie zostało to wskazane w załączniku nr 1 do SWZ. 3.9. 3.14. Wymagany okres gwarancji: 3.14.1. Dla części nr 1 minimum 12 miesięcy liczony od dnia podpisania protokołu zdawczo odbiorczego. 3.14.2. Dla części nr 26 minimum 24 miesiące liczony od dnia podpisania protokołu odbioru ilościowego i jakościowego; 3.14.3. Dla części nr 79 minimum 12 miesięcy liczony od dnia podpisania protokołu odbioru ilościowego i jakościowego; Wymagany okres rękojmi na wykonany przedmiot umowy – równy okresowi gwarancji. Udzielenie dłuższej niż minimalna gwarancji stanowi kryterium wyboru oferty.
Interne Kennung: E.272.3.1.2026.KM
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39162110 Lehrbedarf
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42900000 Maschinen für allgemeine und besondere Zwecke, 42961000 Steuerungs- und Kontrollsystem, 31527260 Beleuchtungssysteme, 39515400 Sichtschutz, 38551000 Stromzähler, 38421100 Wasserzähler, 35125100 Sensoren, 35121700 Alarmsysteme, 32552600 Türsprechanlagen, 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 30236000 Diverse Computerausrüstungen, 48620000 Betriebssysteme, 48624000 Betriebssystemsoftwarepaket für Personalcomputer (PC), 48310000 Dokumentenerstellungssoftwarepaket, 32322000 Multimediaausrüstung, 30231320 Tastbildschirme, 39100000 Möbel, 39140000 Haushaltsmöbel, 39141000 Küchenmöbel, 39141100 Schränke und Regale, 39141300 Geschirr- und Wäscheschränke, 34928480 Abfallcontainer und -körbe, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 48900000 Diverse Softwarepakete und Computersysteme, 48100000 Branchenspezifisches Softwarepaket
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 – specjalistyczne wyposażenie pracowni automatyki budynkowej – dla Branżowego Centrum Umiejętności w Brzesku
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zapewnienie specjalistycznego wyposażenia pracowni automatyki budynkowej Branżowego Centrum Umiejętności w dziedzinie mechatroniki przy Zespole Szkół Technicznych i Branżowych w Brzesku. 3.4. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia dla poszczególnych części zawiera załącznik nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia (dalej: „OPZ”) oraz załączniki nr 3.1.3.5. do SWZ – Projektowane postanowienia umowne. 3.5. W zakres zamówienia w zakresie części nr 1 wchodzi, w szczególności: 3.5.1. dostawa specjalistycznego wyposażenia wskazanego w załączniku nr 1 do SWZ, 3.5.2. pełen montaż dostarczonego sprzętu oraz stanowisk dydaktycznych w miejscu wskazanym przez Zamawiającego wraz z instalacją i przygotowaniem do eksploatacji, 3.5.3. przeprowadzenie szkolenia dla kadry dydaktycznej, podczas którego szczegółowo zaprezentowane zostaną możliwości dydaktyczne urządzeń, obejmujące zakres dostępnych funkcji, przykładowe scenariusze wykorzystania w procesie kształcenia, sposób obsługi, budowa techniczna oraz zasada działania poszczególnych komponentów. Zamawiający wymaga przeprowadzenia szkolenia na miejscu w pracowni w wymiarze min. 16 h lekcyjnych dla min. 3 pracowników dydaktycznych. Szkolenie musi zostać potwierdzone zaświadczeniem. 3.5.4. zapewnienie przeglądów serwisowych przez okres 3 lat od momentu podpisania protokołu zdawczo odbiorczego zgodnie z zaleceniami producenta sprzętu. 3.10. Przedstawione w załączniku nr 1 do SWZ parametry przedmiotu zamówienia stanowią minimum techniczne i jakościowe wymagane przez Zamawiającego. W przypadku ewentualnego zaoferowania sprzętu/urządzeń/wyposażenia niespełniającego minimalnych parametrów technicznych, eksploatacyjnych, użytkowych i jakościowych, określonych w załączniku nr 1 do SWZ, oferta Wykonawcy zostanie odrzucona. 3.11. Zamawiający wymaga, aby przedmiot zamówienia był: 3.11.1. fabrycznie nowy, pełnowartościowy, wolny od wszelkich wad i uszkodzeń, bez wcześniejszej eksploatacji, 3.11.2. spełniający wszystkie wymogi dotyczące bezpieczeństwa określone w obowiązującym w Rzeczpospolitej Polskiej prawie, 3.11.3. dopuszczonymi do obrotu gospodarczego na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej, 3.11.4. zgodny z zaleceniami, normami i obowiązującymi wymaganiami techniczno-eksploatacyjnymi obowiązującymi na terenie Rzeczypospolitej Polskiej i Unii Europejskiej oraz posiadających wszelkie niezbędne certyfikaty, zezwolenia, pozwolenia, zgody itp. dopuszczające do stosowania. 3.12. Oferta musi być jednoznaczna i kompleksowa, tj. musi obejmować cały asortyment przedmiotu zamówienia dla danej części zamówienia. 3.13. Miejsce realizacji: Branżowe Centrum Umiejętności przy Zespole Szkół Technicznych i Branżowych im. Bohaterów Westerplatte w Brzesku, ul. Piastowska 2, 32-800 Brzesko. 3.14. Wymagany okres gwarancji: 3.14.1. Dla części nr 1 - minimum 12 miesięcy liczony od dnia podpisania protokołu zdawczo odbiorczego. Wymagany okres rękojmi na wykonany przedmiot umowy – równy okresowi gwarancji. Udzielenie dłuższej niż minimalna gwarancji stanowi kryterium wyboru oferty.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42900000 Maschinen für allgemeine und besondere Zwecke, 42961000 Steuerungs- und Kontrollsystem, 31527260 Beleuchtungssysteme, 39515400 Sichtschutz, 38551000 Stromzähler, 38421100 Wasserzähler, 35125100 Sensoren, 35121700 Alarmsysteme, 32552600 Türsprechanlagen
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 – sprzęt komputerowy – laptopy do specjalistycznych pracowni i pomieszczeń administracyjnych Branżowego Centrum Umiejętności w Brzesku
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zapewnienie laptopów do specjalistycznych pracowni i pomieszczeń administracyjnych Branżowego Centrum Umiejętności w dziedzinie mechatroniki przy Zespole Szkół Technicznych i Branżowych w Brzesku. 3.4. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia dla poszczególnych części zawiera załącznik nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia (dalej: „OPZ”) oraz załączniki nr 3.1.-3.5. do SWZ – Projektowane postanowienia umowne. 3.6. W zakres zamówienia dla części nr 2 i 3 wchodzi, w szczególności: 3.6.1. dostawa urządzeń/wyposażenia wskazanego w załączniku nr 1 do SWZ, 3.6.2. instalacja systemu operacyjnego i oprogramowania na urządzeniach, które wymagają systemu operacyjnego i oprogramowania. 3.10. Przedstawione w załączniku nr 1 do SWZ parametry przedmiotu zamówienia stanowią minimum techniczne i jakościowe wymagane przez Zamawiającego. W przypadku ewentualnego zaoferowania sprzętu/urządzeń/wyposażenia niespełniającego minimalnych parametrów technicznych, eksploatacyjnych, użytkowych i jakościowych, określonych w załączniku nr 1 do SWZ, oferta Wykonawcy zostanie odrzucona. 3.11. Zamawiający wymaga, aby przedmiot zamówienia był: 3.11.1. fabrycznie nowy, pełnowartościowy, wolny od wszelkich wad i uszkodzeń, bez wcześniejszej eksploatacji, 3.11.2. spełniający wszystkie wymogi dotyczące bezpieczeństwa określone w obowiązującym w Rzeczpospolitej Polskiej prawie, 3.11.3. dopuszczonymi do obrotu gospodarczego na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej, 3.11.4. zgodny z zaleceniami, normami i obowiązującymi wymaganiami techniczno-eksploatacyjnymi obowiązującymi na terenie Rzeczypospolitej Polskiej i Unii Europejskiej oraz posiadających wszelkie niezbędne certyfikaty, zezwolenia, pozwolenia, zgody itp. dopuszczające do stosowania. 3.12. Oferta musi być jednoznaczna i kompleksowa, tj. musi obejmować cały asortyment przedmiotu zamówienia dla danej części zamówienia. 3.13. Miejsce realizacji: Branżowe Centrum Umiejętności przy Zespole Szkół Technicznych i Branżowych im. Bohaterów Westerplatte w Brzesku, ul. Piastowska 2, 32-800 Brzesko. 3.14. Wymagany okres gwarancji: 3.14.2. Dla części nr 2-6 - minimum 24 miesiące liczony od dnia podpisania protokołu odbioru ilościowego i jakościowego; Wymagany okres rękojmi na wykonany przedmiot umowy – równy okresowi gwarancji. Udzielenie dłuższej niż minimalna gwarancji stanowi kryterium wyboru oferty.
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30236000 Diverse Computerausrüstungen, 48620000 Betriebssysteme, 48624000 Betriebssystemsoftwarepaket für Personalcomputer (PC), 48310000 Dokumentenerstellungssoftwarepaket
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 – sprzęt komputerowy – komputery stacjonarne do specjalistycznych pracowni i pomieszczeń administracyjnych Branżowego Centrum Umiejętności w Brzesku
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zapewnienie komputerów stacjonarnych do specjalistycznych pracowni i pomieszczeń administracyjnych Branżowego Centrum Umiejętności w dziedzinie mechatroniki przy Zespole Szkół Technicznych i Branżowych w Brzesku. 3.4. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia dla poszczególnych części zawiera załącznik nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia (dalej: „OPZ”) oraz załączniki nr 3.1.-3.5. do SWZ – Projektowane postanowienia umowne. 3.6. W zakres zamówienia dla części nr 2 i 3 wchodzi, w szczególności: 3.6.1. dostawa urządzeń/wyposażenia wskazanego w załączniku nr 1 do SWZ, 3.6.2. instalacja systemu operacyjnego i oprogramowania na urządzeniach, które wymagają systemu operacyjnego i oprogramowania. 3.10. Przedstawione w załączniku nr 1 do SWZ parametry przedmiotu zamówienia stanowią minimum techniczne i jakościowe wymagane przez Zamawiającego. W przypadku ewentualnego zaoferowania sprzętu/urządzeń/wyposażenia niespełniającego minimalnych parametrów technicznych, eksploatacyjnych, użytkowych i jakościowych, określonych w załączniku nr 1 do SWZ, oferta Wykonawcy zostanie odrzucona. 3.11. Zamawiający wymaga, aby przedmiot zamówienia był: 3.11.1. fabrycznie nowy, pełnowartościowy, wolny od wszelkich wad i uszkodzeń, bez wcześniejszej eksploatacji, 3.11.2. spełniający wszystkie wymogi dotyczące bezpieczeństwa określone w obowiązującym w Rzeczpospolitej Polskiej prawie, 3.11.3. dopuszczonymi do obrotu gospodarczego na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej, 3.11.4. zgodny z zaleceniami, normami i obowiązującymi wymaganiami techniczno-eksploatacyjnymi obowiązującymi na terenie Rzeczypospolitej Polskiej i Unii Europejskiej oraz posiadających wszelkie niezbędne certyfikaty, zezwolenia, pozwolenia, zgody itp. dopuszczające do stosowania. 3.12. Oferta musi być jednoznaczna i kompleksowa, tj. musi obejmować cały asortyment przedmiotu zamówienia dla danej części zamówienia. 3.13. Miejsce realizacji: Branżowe Centrum Umiejętności przy Zespole Szkół Technicznych i Branżowych im. Bohaterów Westerplatte w Brzesku, ul. Piastowska 2, 32-800 Brzesko. 3.14. Wymagany okres gwarancji: 3.14.2. Dla części nr 2-6 - minimum 24 miesiące liczony od dnia podpisania protokołu odbioru ilościowego i jakościowego; Wymagany okres rękojmi na wykonany przedmiot umowy – równy okresowi gwarancji. Udzielenie dłuższej niż minimalna gwarancji stanowi kryterium wyboru oferty.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30236000 Diverse Computerausrüstungen, 48620000 Betriebssysteme, 48310000 Dokumentenerstellungssoftwarepaket
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 - monitory interaktywne – dla Branżowego Centrum Umiejętności w Brzesku
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zapewnienie monitorów interaktywnych do Branżowego Centrum Umiejętności w dziedzinie mechatroniki przy Zespole Szkół Technicznych i Branżowych w Brzesku. 3.4. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia dla poszczególnych części zawiera załącznik nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia (dalej: „OPZ”) oraz załączniki nr 3.1.-3.5. do SWZ – Projektowane postanowienia umowne. 3.7. W zakres zamówienia dla części nr 4-6 wchodzi, w szczególności: 3.7.1. dostawa urządzeń/wyposażenia wskazanego w załączniku nr 1 do SWZ, 3.7.2. montaż sprzętu, wyposażenia w przypadkach wskazanych w załączniku nr 1 do SWZ; 3.10. Przedstawione w załączniku nr 1 do SWZ parametry przedmiotu zamówienia stanowią minimum techniczne i jakościowe wymagane przez Zamawiającego. W przypadku ewentualnego zaoferowania sprzętu/urządzeń/wyposażenia niespełniającego minimalnych parametrów technicznych, eksploatacyjnych, użytkowych i jakościowych, określonych w załączniku nr 1 do SWZ, oferta Wykonawcy zostanie odrzucona. 3.11. Zamawiający wymaga, aby przedmiot zamówienia był: 3.11.1. fabrycznie nowy, pełnowartościowy, wolny od wszelkich wad i uszkodzeń, bez wcześniejszej eksploatacji, 3.11.2. spełniający wszystkie wymogi dotyczące bezpieczeństwa określone w obowiązującym w Rzeczpospolitej Polskiej prawie, 3.11.3. dopuszczonymi do obrotu gospodarczego na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej, 3.11.4. zgodny z zaleceniami, normami i obowiązującymi wymaganiami techniczno-eksploatacyjnymi obowiązującymi na terenie Rzeczypospolitej Polskiej i Unii Europejskiej oraz posiadających wszelkie niezbędne certyfikaty, zezwolenia, pozwolenia, zgody itp. dopuszczające do stosowania. 3.12. Oferta musi być jednoznaczna i kompleksowa, tj. musi obejmować cały asortyment przedmiotu zamówienia dla danej części zamówienia. 3.13. Miejsce realizacji: Branżowe Centrum Umiejętności przy Zespole Szkół Technicznych i Branżowych im. Bohaterów Westerplatte w Brzesku, ul. Piastowska 2, 32-800 Brzesko. 3.14. Wymagany okres gwarancji: 3.14.2. Dla części nr 2-6 - minimum 24 miesiące liczony od dnia podpisania protokołu odbioru ilościowego i jakościowego; Wymagany okres rękojmi na wykonany przedmiot umowy – równy okresowi gwarancji. Udzielenie dłuższej niż minimalna gwarancji stanowi kryterium wyboru oferty.
Haupteinstufung (cpv): 32322000 Multimediaausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30231320 Tastbildschirme
Los: LOT-0005
Titel: Część 5 - regały, szafy, aneksy – dla Branżowego Centrum Umiejętności w Brzesku
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zapewnienie regałów, szaf, aneksów do Branżowego Centrum Umiejętności w dziedzinie mechatroniki przy Zespole Szkół Technicznych i Branżowych w Brzesku. 3.4. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia dla poszczególnych części zawiera załącznik nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia (dalej: „OPZ”) oraz załączniki nr 3.1.-3.5. do SWZ – Projektowane postanowienia umowne. 3.7. W zakres zamówienia dla części nr 4-6 wchodzi, w szczególności: 3.7.1. dostawa urządzeń/wyposażenia wskazanego w załączniku nr 1 do SWZ, 3.7.2. montaż sprzętu, wyposażenia w przypadkach wskazanych w załączniku nr 1 do SWZ; 3.10. Przedstawione w załączniku nr 1 do SWZ parametry przedmiotu zamówienia stanowią minimum techniczne i jakościowe wymagane przez Zamawiającego. W przypadku ewentualnego zaoferowania sprzętu/urządzeń/wyposażenia niespełniającego minimalnych parametrów technicznych, eksploatacyjnych, użytkowych i jakościowych, określonych w załączniku nr 1 do SWZ, oferta Wykonawcy zostanie odrzucona. 3.11. Zamawiający wymaga, aby przedmiot zamówienia był: 3.11.1. fabrycznie nowy, pełnowartościowy, wolny od wszelkich wad i uszkodzeń, bez wcześniejszej eksploatacji, 3.11.2. spełniający wszystkie wymogi dotyczące bezpieczeństwa określone w obowiązującym w Rzeczpospolitej Polskiej prawie, 3.11.3. dopuszczonymi do obrotu gospodarczego na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej, 3.11.4. zgodny z zaleceniami, normami i obowiązującymi wymaganiami techniczno-eksploatacyjnymi obowiązującymi na terenie Rzeczypospolitej Polskiej i Unii Europejskiej oraz posiadających wszelkie niezbędne certyfikaty, zezwolenia, pozwolenia, zgody itp. dopuszczające do stosowania. 3.12. Oferta musi być jednoznaczna i kompleksowa, tj. musi obejmować cały asortyment przedmiotu zamówienia dla danej części zamówienia. 3.13. Miejsce realizacji: Branżowe Centrum Umiejętności przy Zespole Szkół Technicznych i Branżowych im. Bohaterów Westerplatte w Brzesku, ul. Piastowska 2, 32-800 Brzesko. 3.14. Wymagany okres gwarancji: 3.14.2. Dla części nr 2-6 - minimum 24 miesiące liczony od dnia podpisania protokołu odbioru ilościowego i jakościowego; Wymagany okres rękojmi na wykonany przedmiot umowy – równy okresowi gwarancji. Udzielenie dłuższej niż minimalna gwarancji stanowi kryterium wyboru oferty.
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39140000 Haushaltsmöbel, 39141000 Küchenmöbel, 39141100 Schränke und Regale, 39141300 Geschirr- und Wäscheschränke
Los: LOT-0006
Titel: Część 6 - kosze i pojemniki na odpady – dla Branżowego Centrum Umiejętności w Brzesku
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zapewnienie koszy i pojemników na odpady do Branżowego Centrum Umiejętności w dziedzinie mechatroniki przy Zespole Szkół Technicznych i Branżowych w Brzesku. 3.4. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia dla poszczególnych części zawiera załącznik nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia (dalej: „OPZ”) oraz załączniki nr 3.1.-3.5. do SWZ – Projektowane postanowienia umowne. 3.7. W zakres zamówienia dla części nr 4-6 wchodzi, w szczególności: 3.7.1. dostawa urządzeń/wyposażenia wskazanego w załączniku nr 1 do SWZ, 3.7.2. montaż sprzętu, wyposażenia w przypadkach wskazanych w załączniku nr 1 do SWZ; 3.10. Przedstawione w załączniku nr 1 do SWZ parametry przedmiotu zamówienia stanowią minimum techniczne i jakościowe wymagane przez Zamawiającego. W przypadku ewentualnego zaoferowania sprzętu/urządzeń/wyposażenia niespełniającego minimalnych parametrów technicznych, eksploatacyjnych, użytkowych i jakościowych, określonych w załączniku nr 1 do SWZ, oferta Wykonawcy zostanie odrzucona. 3.11. Zamawiający wymaga, aby przedmiot zamówienia był: 3.11.1. fabrycznie nowy, pełnowartościowy, wolny od wszelkich wad i uszkodzeń, bez wcześniejszej eksploatacji, 3.11.2. spełniający wszystkie wymogi dotyczące bezpieczeństwa określone w obowiązującym w Rzeczpospolitej Polskiej prawie, 3.11.3. dopuszczonymi do obrotu gospodarczego na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej, 3.11.4. zgodny z zaleceniami, normami i obowiązującymi wymaganiami techniczno-eksploatacyjnymi obowiązującymi na terenie Rzeczypospolitej Polskiej i Unii Europejskiej oraz posiadających wszelkie niezbędne certyfikaty, zezwolenia, pozwolenia, zgody itp. dopuszczające do stosowania. 3.12. Oferta musi być jednoznaczna i kompleksowa, tj. musi obejmować cały asortyment przedmiotu zamówienia dla danej części zamówienia. 3.13. Miejsce realizacji: Branżowe Centrum Umiejętności przy Zespole Szkół Technicznych i Branżowych im. Bohaterów Westerplatte w Brzesku, ul. Piastowska 2, 32-800 Brzesko. 3.14. Wymagany okres gwarancji: 3.14.2. Dla części nr 2-6 - minimum 24 miesiące liczony od dnia podpisania protokołu odbioru ilościowego i jakościowego; Wymagany okres rękojmi na wykonany przedmiot umowy – równy okresowi gwarancji. Udzielenie dłuższej niż minimalna gwarancji stanowi kryterium wyboru oferty.
Haupteinstufung (cpv): 34928480 Abfallcontainer und -körbe
Los: LOT-0007
Titel: Część 7 - zakup 26 sztuk oprogramowania do projektowania modeli CAD – pracownia komputerowego wspomagania projektowania – dla Branżowego Centrum Umiejętności w Brzesku
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zapewnienie oprogramowania do projektowania modeli CAD do pracowni komputerowego wspomagania projektowania Branżowego Centrum Umiejętności w dziedzinie mechatroniki przy Zespole Szkół Technicznych i Branżowych w Brzesku. 3.4. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia dla poszczególnych części zawiera załącznik nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia (dalej: „OPZ”) oraz załączniki nr 3.1.-3.5. do SWZ – Projektowane postanowienia umowne. 3.8. W zakres zamówienia dla części nr 7-9 wchodzi, w szczególności: 3.8.1. dostawa oprogramowania wskazanego w załączniku nr 1 do SWZ 3.8.2. szkolenie z obsługi oprogramowania w przypadku rodzaju oprogramowania, tam, gdzie zostało to wskazane w załączniku nr 1 do SWZ. 3.10. Przedstawione w załączniku nr 1 do SWZ parametry przedmiotu zamówienia stanowią minimum techniczne i jakościowe wymagane przez Zamawiającego. W przypadku ewentualnego zaoferowania sprzętu/urządzeń/wyposażenia niespełniającego minimalnych parametrów technicznych, eksploatacyjnych, użytkowych i jakościowych, określonych w załączniku nr 1 do SWZ, oferta Wykonawcy zostanie odrzucona. 3.11. Zamawiający wymaga, aby przedmiot zamówienia był: 3.11.1. fabrycznie nowy, pełnowartościowy, wolny od wszelkich wad i uszkodzeń, bez wcześniejszej eksploatacji, 3.11.2. spełniający wszystkie wymogi dotyczące bezpieczeństwa określone w obowiązującym w Rzeczpospolitej Polskiej prawie, 3.11.3. dopuszczonymi do obrotu gospodarczego na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej, 3.11.4. zgodny z zaleceniami, normami i obowiązującymi wymaganiami techniczno-eksploatacyjnymi obowiązującymi na terenie Rzeczypospolitej Polskiej i Unii Europejskiej oraz posiadających wszelkie niezbędne certyfikaty, zezwolenia, pozwolenia, zgody itp. dopuszczające do stosowania. 3.12. Oferta musi być jednoznaczna i kompleksowa, tj. musi obejmować cały asortyment przedmiotu zamówienia dla danej części zamówienia. 3.13. Miejsce realizacji: Branżowe Centrum Umiejętności przy Zespole Szkół Technicznych i Branżowych im. Bohaterów Westerplatte w Brzesku, ul. Piastowska 2, 32-800 Brzesko. 3.14. Wymagany okres gwarancji: 3.14.3. Dla części nr 7-9 - minimum 12 miesięcy liczony od dnia podpisania protokołu odbioru ilościowego i jakościowego; Wymagany okres rękojmi na wykonany przedmiot umowy – równy okresowi gwarancji. Udzielenie dłuższej niż minimalna gwarancji stanowi kryterium wyboru oferty.
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48900000 Diverse Softwarepakete und Computersysteme
Los: LOT-0008
Titel: Część 8 - zakup 26 sztuk specjalistycznego oprogramowania do projektowania schematów elektrycznych – pracownia komputerowego wspomagania projektowania – dla Branżowego Centrum Umiejętności w Brzesku
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zapewnienie specjalistycznego oprogramowania do projektowania schematów elektrycznych do pracowni komputerowego wspomagania projektowania Branżowego Centrum Umiejętności w dziedzinie mechatroniki przy Zespole Szkół Technicznych i Branżowych w Brzesku. 3.4. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia dla poszczególnych części zawiera załącznik nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia (dalej: „OPZ”) oraz załączniki nr 3.1.-3.5. do SWZ – Projektowane postanowienia umowne. 3.8. W zakres zamówienia dla części nr 7-9 wchodzi, w szczególności: 3.8.1. dostawa oprogramowania wskazanego w załączniku nr 1 do SWZ 3.8.2. szkolenie z obsługi oprogramowania w przypadku rodzaju oprogramowania, tam, gdzie zostało to wskazane w załączniku nr 1 do SWZ. 3.10. Przedstawione w załączniku nr 1 do SWZ parametry przedmiotu zamówienia stanowią minimum techniczne i jakościowe wymagane przez Zamawiającego. W przypadku ewentualnego zaoferowania sprzętu/urządzeń/wyposażenia niespełniającego minimalnych parametrów technicznych, eksploatacyjnych, użytkowych i jakościowych, określonych w załączniku nr 1 do SWZ, oferta Wykonawcy zostanie odrzucona. 3.11. Zamawiający wymaga, aby przedmiot zamówienia był: 3.11.1. fabrycznie nowy, pełnowartościowy, wolny od wszelkich wad i uszkodzeń, bez wcześniejszej eksploatacji, 3.11.2. spełniający wszystkie wymogi dotyczące bezpieczeństwa określone w obowiązującym w Rzeczpospolitej Polskiej prawie, 3.11.3. dopuszczonymi do obrotu gospodarczego na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej, 3.11.4. zgodny z zaleceniami, normami i obowiązującymi wymaganiami techniczno-eksploatacyjnymi obowiązującymi na terenie Rzeczypospolitej Polskiej i Unii Europejskiej oraz posiadających wszelkie niezbędne certyfikaty, zezwolenia, pozwolenia, zgody itp. dopuszczające do stosowania. 3.12. Oferta musi być jednoznaczna i kompleksowa, tj. musi obejmować cały asortyment przedmiotu zamówienia dla danej części zamówienia. 3.13. Miejsce realizacji: Branżowe Centrum Umiejętności przy Zespole Szkół Technicznych i Branżowych im. Bohaterów Westerplatte w Brzesku, ul. Piastowska 2, 32-800 Brzesko. 3.14. Wymagany okres gwarancji: 3.14.3. Dla części nr 7-9 - minimum 12 miesięcy liczony od dnia podpisania protokołu odbioru ilościowego i jakościowego; Wymagany okres rękojmi na wykonany przedmiot umowy – równy okresowi gwarancji. Udzielenie dłuższej niż minimalna gwarancji stanowi kryterium wyboru oferty.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48900000 Diverse Softwarepakete und Computersysteme, 48100000 Branchenspezifisches Softwarepaket
Los: LOT-0009
Titel: Część 9 - specjalistyczne wyposażenie/oprogramowanie pracowni komputerowego wspomagania projektowania – dla Branżowego Centrum Umiejętności w Brzesku.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zapewnienie specjalistycznego wyposażenia/oprogramowania do pracowni komputerowego wspomagania projektowania Branżowego Centrum Umiejętności w dziedzinie mechatroniki przy Zespole Szkół Technicznych i Branżowych w Brzesku. 3.4. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia dla poszczególnych części zawiera załącznik nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia (dalej: „OPZ”) oraz załączniki nr 3.1.-3.5. do SWZ – Projektowane postanowienia umowne. 3.8. W zakres zamówienia dla części nr 7-9 wchodzi, w szczególności: 3.8.1. dostawa oprogramowania wskazanego w załączniku nr 1 do SWZ 3.8.2. szkolenie z obsługi oprogramowania w przypadku rodzaju oprogramowania, tam, gdzie zostało to wskazane w załączniku nr 1 do SWZ. 3.10. Przedstawione w załączniku nr 1 do SWZ parametry przedmiotu zamówienia stanowią minimum techniczne i jakościowe wymagane przez Zamawiającego. W przypadku ewentualnego zaoferowania sprzętu/urządzeń/wyposażenia niespełniającego minimalnych parametrów technicznych, eksploatacyjnych, użytkowych i jakościowych, określonych w załączniku nr 1 do SWZ, oferta Wykonawcy zostanie odrzucona. 3.11. Zamawiający wymaga, aby przedmiot zamówienia był: 3.11.1. fabrycznie nowy, pełnowartościowy, wolny od wszelkich wad i uszkodzeń, bez wcześniejszej eksploatacji, 3.11.2. spełniający wszystkie wymogi dotyczące bezpieczeństwa określone w obowiązującym w Rzeczpospolitej Polskiej prawie, 3.11.3. dopuszczonymi do obrotu gospodarczego na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej, 3.11.4. zgodny z zaleceniami, normami i obowiązującymi wymaganiami techniczno-eksploatacyjnymi obowiązującymi na terenie Rzeczypospolitej Polskiej i Unii Europejskiej oraz posiadających wszelkie niezbędne certyfikaty, zezwolenia, pozwolenia, zgody itp. dopuszczające do stosowania. 3.12. Oferta musi być jednoznaczna i kompleksowa, tj. musi obejmować cały asortyment przedmiotu zamówienia dla danej części zamówienia. 3.13. Miejsce realizacji: Branżowe Centrum Umiejętności przy Zespole Szkół Technicznych i Branżowych im. Bohaterów Westerplatte w Brzesku, ul. Piastowska 2, 32-800 Brzesko. 3.14. Wymagany okres gwarancji: 3.14.3. Dla części nr 7-9 - minimum 12 miesięcy liczony od dnia podpisania protokołu odbioru ilościowego i jakościowego; Wymagany okres rękojmi na wykonany przedmiot umowy – równy okresowi gwarancji. Udzielenie dłuższej niż minimalna gwarancji stanowi kryterium wyboru oferty.