2. Verfahren
Verfahren
Titel: "Pořízení nádob na tříděný odpad a kompostérů pro občany města Nová Paka"
Beschreibung: Předmětem první části zakázky je dodání nádob na tříděný odpad na komodity „papír“ a „plast“ a jejich opatření RFID čipy. Předmětem druhé části zakázky je pořízení a dodání kompostérů na bioodpad občanům s rodinnými domy v Nové Pace.
Interne Kennung: 2025002
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34928480 Abfallcontainer und -körbe
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pořízení nádob na tříděný odpad a kompostérů pro občany města Nová Paka Část 1 - pořízení nádob na tříděný odpad
Beschreibung: Předmětem první části zakázky je dodání nádob na tříděný odpad na komodity „papír“ a „plast“ a jejich opatření RFID čipy.
Interne Kennung: 2025002 - část 1
Los: LOT-0002
Titel: Pořízení nádob na tříděný odpad a kompostérů pro občany města Nová Paka Část 2 - pořízení kompostérů
Beschreibung: Předmětem druhé části zakázky je pořízení a dodání kompostérů na bioodpad občanům s rodinnými domy v Nové Pace.
Interne Kennung: 2025002 - část 2
Haupteinstufung (cpv): 39234000 Kompostbehälter