2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europese openbare aanbesteding Leveren, bedrijfsklaar opleveren en onderhoud vaste labinrichting The Bridge
Beschreibung: Wij nodigen u graag uit om een inschrijving in te dienen voor: • Het leveren, plaatsen, monteren, installeren, testen, kalibreren en bedrijfsklaar opleveren inclusief Commissioning en inclusief Site Acceptance Test (SAT) van de Vaste laboratoriuminrichting (hierna VLI genoemd); • het beheer en onderhoud van de vaste laboratoriuminrichting. voor the Bridge aan de Budapestlaan 4a te Utrecht. De VLI wordt geïnstalleerd in ongeveer 7.200 m2 FNO. Het laboratoriumgedeelte waar de VLI geleverd, geplaatst, gemonteerd, geïnstalleerd en bedrijfsklaar opgeleverd moet worden, bestaat uit circa 7.000 m2 FNO.
Interne Kennung: VC000594
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39180000 Labormöbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45214610 Bau von Laborgebäuden
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1