284391-2026 - Wettbewerb
Polen – Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser) – SZP/243-130/2026 Dostawa sprzętu laboratoryjnego dla Wydziału Medycznego Politechniki Wrocławskiej - Zadania.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSZP/243-130/2026 Dostawa sprzętu laboratoryjnego dla Wydziału Medycznego Politechniki Wrocławskiej - Zadania.
Interne KennungSZP/243-130/2026 Dostawa sprzętu laboratoryjnego dla Wydziału Medycznego Politechniki Wrocławskiej - Zadania.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
5. Los
LosLOT-0001
TitelSZP/243-130/2026 Dostawa sprzętu laboratoryjnego dla Wydziału Medycznego Politechniki Wrocławskiej - Zadanie 1.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu laboratoryjnego dla Wydziału Medycznego Politechniki Wrocławskiej – zadania: Zadanie 1 Fotometr mikropłytkowy (płytka 96-dołkowa) z wbudowanym monochromatorem - 1 szt. z laptopem i zestawem startowym materiałów. Kod CPV 38000000-5 Sprzęt laboratoryjny, optyczny i precyzyjny (z wyjątkiem szklanego) - Załącznik nr 3.1 do SWZ Zadanie 2 SPEKTROMETR FTIR - 1 szt. Kod CPV 38000000-5 Sprzęt laboratoryjny, optyczny i precyzyjny (z wyjątkiem szklanego) - Załącznik nr 3.2 do SWZ Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę, montaż, instalację, uruchomienie i instruktaż w siedzibie Zamawiającego – dotyczy zadania nr 1-2. 2. Miejsce dostawy: Politechnika Wrocławska, budynek D2, pok. 011 Katedra Biologii Środowiskowej i Ochrony Atmosfery - zadanie nr 1; budynek D2, pok. 013 Katedra Biologii Środowiskowej i Ochrony Atmosfery – zadanie nr 2. 3. Dostarczony przedmiot zamówienia musi być fabrycznie nowy, kompletny i sprawny technicznie. Przez stwierdzenie „fabrycznie nowy” należy rozumieć przedmiot zamówienia, nieużywany przed dniem dostarczenia, z wyłączeniem używania niezbędnego dla przeprowadzenia testu jego poprawnej pracy po wyprodukowaniu. Przedmiot zamówienia musi być wolny od wad fizycznych i prawnych oraz roszczeń osób trzecich. 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 3.1-3.2 SWZ – OPZ. 5. Zamawiający nie przewiduje prawa opcji. 6. Zamawiający oświadcza, że przedmiot zamówienia został dofinansowany z Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności w zakresie: modernizacja i doposażenie obiektów dydaktycznych w związku ze zwiększeniem limitów przyjęć na studia medyczne. w ramach: Komponentu D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia” Inwestycji D2.1.1 „Inwestycje związane z modernizacją i doposażeniem obiektów dydaktycznych w związku ze zwiększeniem limitów przyjęć na studia medyczne” Wskaźnika D31G „Liczba zmodernizowanych obiektów dydaktycznych do celów kształcenia przedklinicznego (w tym centrów symulacji medycznych), dostosowanych obiektów bazy klinicznej wykorzystywanych do kształcenia w centralnych szpitalach klinicznych, zmodernizowanych infrastruktur bibliotek i akademików na uniwersytetach medycznych”.
Interne KennungLotA
LosLOT-0002
TitelSZP/243-130/2026 Dostawa sprzętu laboratoryjnego dla Wydziału Medycznego Politechniki Wrocławskiej - Zadanie 2.
Interne KennungLotB