284489-2026 - Wettbewerb
Polen – Verwaltung von Müllhalden – Odbiór i dalsze zagospodarowanie odpadów wielkogabarytowych ( kod odpadu 20 03 07 ) z Instalacji Komunalnej w Woli Pawłowskiej
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOdbiór i dalsze zagospodarowanie odpadów wielkogabarytowych ( kod odpadu 20 03 07 ) z Instalacji Komunalnej w Woli Pawłowskiej
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest sukcesywny odbiór i dalsze zagospodarowanie odpadów wielkogabarytowych (kod odpadu 20 03 07 ) z Instalacji Komunalnej w Woli Pawłowskiej. Oferowany sposób zagospodarowania odpadu musi być zgodny z obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa oraz procesami odzysku wyszczególnionymi w Załączniku nr 1 do ustawy z dnia 14 grudnia 2012 roku o odpadach (t.j. Dz. U. z 2023 r. poz. 1587 z póź. zm). 1.1. Szacunkowa ilość odpadu, która zostanie przekazana Wykonawcy w okresie obowiązywania umowy wyniesie nie więcej niż 2 000 Mg ( z zastrzeżeniem możliwości przekazania mniejszej ilości w okresie obowiązywania umowy lecz nie mniejszej niż 1 500 Mg) . 1.2. Zamawiający zastrzega sobie możliwość przekazania mniejszej ilości odpadu w okresie obowiązywania umowy , a Wykonawca nie będzie wnosił żadnych roszczeń z tego tytułu. 1.3. Odpady wielkogabarytowe przeznaczone do dalszego zagospodarowania pochodzą z selektywnej zbiórki odpadów (wystawki). Odpady są już rozdrobnione i przygotowane do odbioru. 1.4. Odbiór odpadów wielkogabarytowych będzie odbywał się sukcesywnie w dniach od poniedziałku do piątku w ilości określonej w zamówieniu jednostkowym przesłanym mailem (lub faksem) do przedstawiciela Wykonawcy w terminie 2 dni od przekazania jednostkowego zamówienia. 1.5 Odbiór odpadów odbywał się będzie z instalacji komunalnej w Woli Pawłowskiej. Ważenie odbieranych przez Wykonawcę odpadów będzie odbywało się na zalegalizowanej wadze Zamawiającego. 1.6 Wykonawca najpóźniej w przeddzień wykonania odbioru odpadów, drogą elektroniczną na adres e-mail awizacja@pukciechanow.pl wyśle awizację zawierającą: godzinę przyjazdu pojazdu, numery rejestracyjne ciągnika i naczepy, imię i nazwisko kierowcy wraz z numerem BDO transportującego. W przypadku braku awizacji we wskazanym terminie, wydanie odpadów nie będzie zrealizowane, a Zamawiający będzie uprawniony do naliczenia kar umownych zgodnie z zapisami umowy. 1.7. Odpady winny być odbierane przez Wykonawcę przy użyciu samochodów sprawnych technicznie, przystosowanych do odbioru i transportu odpadów, odpowiednio oznakowanych oraz umożliwiających zabezpieczenie odpadów podczas transportu. 1.8. Każdorazowy odbiór odpadów i przyjęcie ich do instalacji celem zagospodarowania zostanie potwierdzony kartą przekazania odpadu, zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami, tj. w elektronicznym systemie ewidencji odpadów za pośrednictwem Bazy danych o produktach i opakowaniach oraz o gospodarce odpadami (BDO), zgodnie z ustawą z dnia 14 grudnia 2012 roku o odpadach (Dz.U. z 2023 r. poz. 1587 z późn. zm.) 1.9 Wykonawca, po każdym miesiącu wykonania usługi zobowiązany jest dostarczyć oświadczenie o sposobie zagospodarowania odpadów wraz ze wskazaniem instalacji (nazwy i adresu), w której przedmiotowe odpady zostały podane procesowi odzysku R. 1.10 Przejęcie odpadów następuje po zakończeniu załadunku odpadów przez Zamawiającego na środek transportu podstawiony do odbioru odpadów przez Wykonawcę. 1.11 Odpady przekazane do zagospodarowania będą transportowane przez Wykonawcę na jego koszt.
Interne KennungPN/U/2/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
LosLOT-0001
Menge2 000 Tonnen