284490-2025 - Wettbewerb
Belgien – Versicherungen – Raamovereenkomst voor diverse verzekeringen 2026-2031
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRaamovereenkomst voor diverse verzekeringen 2026-2031
BeschreibungRaamovereenkomst voor diverse verzekeringen 2026-2031
Interne KennungPPP007-4627/5195/R-25-004
VerfahrensartVerhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
5. Los
LosLOT-0001
TitelArbeidsongevallen personeel, lichamelijke ongevallen mandatarissen en vrijwilligers
BeschreibungArbeidsongevallen personeel, lichamelijke ongevallen mandatarissen en vrijwilligers
Interne KennungR-25-004_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66512100 Unfallversicherungen
LosLOT-0002
TitelBrand patrimonium en alle risico’s elektronica
BeschreibungBrand patrimonium en alle risico’s elektronica
Interne KennungR-25-004_2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66515100 Feuerversicherungen
LosLOT-0003
TitelVoertuigen (BA, omnium dienstopdrachten en pechverhelping)
BeschreibungVoertuigen (BA, omnium dienstopdrachten en pechverhelping)
Interne KennungR-25-004_3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66512100 Unfallversicherungen, 66514110 Kraftfahrzeugversicherungen
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: PPP007-4627/5195/R-25-004
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 66510000 Verzekeringsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: R-25-004_1
Aanvullende classificatie (cpv): 66512100 Ongevallenverzekeringen
Perceel: LOT-0002
Interne identificatiecode: R-25-004_2
Aanvullende classificatie (cpv): 66515100 Brandverzekeringen
Perceel: LOT-0003
Interne identificatiecode: R-25-004_3
Aanvullende classificatie (cpv): 66512100 Ongevallenverzekeringen, 66514110 Verzekeringen voor motorvoertuigen