2. Verfahren
Verfahren
Titel: NZP.271.3.2026 Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego o wartości powyżej 216 000 euro na rozbudowę systemu PACS wraz z infrastrukturą oraz dostawę infrastruktury serwerowej z systemem wirtualizacji i backupu dla Wojewódzkiego Wielospecjalistycznego Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest rozbudowa systemu PACS wraz z infrastrukturą oraz dostawa infrastruktury serwerowej z systemem wirtualizacji i backupu dla Wojewódzkiego Wielospecjalistycznego Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi 2. Zakres przedmiotowy został szczegółowo opisany w załączeniu do niniejszej SWZ „Opis przedmiotu zamówienia oraz warunki licencji” – Załączniki nr 2a (pakiet nr 1) i 2b (pakiet nr 2) oraz Wzorze umowy – Załącznik nr 7. 3. Przedmiot zamówienia został podzielony na części i obejmuje 2 pakiety. Na przedmiot zamówienia składają się: Pakiet 1 – Rozbudowa systemu PACS wraz z dostawą niezbędnego sprzętu informatycznego Pakiet 2 – Dostawa sprzętu serwerowego i sieciowego wraz z rozbudową systemu backupu 4. Oferta może zostać złożona na wszystkie lub wybrane pakiety. Oferta dla swojej ważności w danym pakiecie musi być złożona na wszystkie pozycje. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert na poszczególne pozycje w ramach pakietów. 5. Zamawiający przewidział w ramach przedmiotowego zamówienia możliwość skorzystania z prawa opcji ( w zakresie pakietu nr 1 tj. rozbudowa systemu PACS wraz z dostawą niezbędnego sprzętu informatycznego). Opcja polega na zwiększeniu ilości zamawianego towaru do maksymalnych ilości wskazanych w załączniku nr 2 do SWZ. Zamawiający może z prawa opcji nie skorzystać, lub skorzystać w części. Zamówienie realizowane w ramach opcji jest jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego. Nie skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji nie rodzi po stronie Wykonawcy żadnych roszczeń w stosunku do Zamawiającego. Zamówienie objęte opcją Wykonawca będzie zobowiązany wykonać po uprzednim otrzymaniu zawiadomienia od Zamawiającego, że zamierza z prawa opcji skorzystać. Zasady dotyczące realizacji zamówienia objętego prawem opcji będą takie same jak te, które obowiązują przy realizacji zamówienia podstawowego.
Interne Kennung: NZP.271.3.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30233141 RAID (Redundant Array of Independent Disks, redundanter Verbund unabhängiger Festplatten), 48822000 Computerserver, 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste, 33195100 Monitoren
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1 – Rozbudowa systemu PACS wraz z dostawą niezbędnego sprzętu informatycznego
Beschreibung: Szczegółowy opis asortymentowo-ilościowy znajduje się w załączniku nr 2a do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewidział w ramach przedmiotowego zamówienia możliwość skorzystania z prawa opcji ( w zakresie pakietu nr 1 tj. rozbudowa systemu PACS wraz z dostawą niezbędnego sprzętu informatycznego). Opcja polega na zwiększeniu ilości zamawianego towaru do maksymalnych ilości wskazanych w załączniku nr 2 do SWZ. Zamawiający może z prawa opcji nie skorzystać, lub skorzystać w części. Zamówienie realizowane w ramach opcji jest jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego. Nie skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji nie rodzi po stronie Wykonawcy żadnych roszczeń w stosunku do Zamawiającego. Zamówienie objęte opcją Wykonawca będzie zobowiązany wykonać po uprzednim otrzymaniu zawiadomienia od Zamawiającego, że zamierza z prawa opcji skorzystać. Zasady dotyczące realizacji zamówienia objętego prawem opcji będą takie same jak te, które obowiązują przy realizacji zamówienia podstawowego.
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet 2 – Dostawa sprzętu serwerowego i sieciowego wraz z rozbudową systemu backupu
Beschreibung: Szczegółowy opis asortymentowo-ilościowy znajduje się w załączniku nr 2b do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30233141 RAID (Redundant Array of Independent Disks, redundanter Verbund unabhängiger Festplatten), 48822000 Computerserver, 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste