284509-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Teile von Druck- oder Buchbindereimaschinen – DVISÚ - Polygrafické stroje a zařízení 2025
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDVISÚ - Polygrafické stroje a zařízení 2025
BeschreibungPředmětem této veřejné zakázky (dále také „VZ“) je nákup technických prostředků určených pro technologické linky Digitálního vojenského informačního systému o území (DVISÚ) Vojenského geografického a hydrometeorologického úřadu (VGHMÚř). VZ je rozdělena do 7 samostatných částí v souladu s ust. § 35 zákona č. 134/2016 Sb. o zadávání veřejných zakázek.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42991500 Teile von Druck- oder Buchbindereimaschinen
5. Los
LosLOT-0006
TitelProstředek ke snímkování terénu a tvorbě jeho modelu
BeschreibungPředmětem části veřejné zakázky č. 6 je nákup prostředku ke snímkování terénu a tvorbě jeho modelu.
Interne Kennung6
Haupteinstufung (cpv): 35613000 Unbemannte Flugkörper
LosLOT-0001
TitelČást VZ č. 1 – Infrasušení pro RAPIDA 75Pro
BeschreibungPředmětem části veřejné zakázky č. 1 je nákup infrasušení pro RAPIDA 75Pro.
Interne Kennung1
LosLOT-0002
TitelVykladač archů papíru
BeschreibungPředmětem části veřejné zakázky č. 2 je nákup vykladače archů papíru.
Interne Kennung2
LosLOT-0003
TitelKnihařský lis zlatící
BeschreibungPředmětem části veřejné zakázky č. 3 je nákup knihařského lisu zlatícího.
Interne Kennung3
Haupteinstufung (cpv): 42962200 Druckpresse
LosLOT-0004
TitelTiskařský stroj A3
BeschreibungPředmětem části veřejné zakázky č. 4 je nákup tiskařského stroje A3.
Interne Kennung4
Haupteinstufung (cpv): 30232100 Drucker und Plotter
LosLOT-0005
TitelSkener A0
BeschreibungPředmětem části veřejné zakázky č. 5 je nákup skeneru A0.
Interne Kennung5
Haupteinstufung (cpv): 30216110 Scanner für Computeranwendungen
LosLOT-0007
TitelFotogrammetrická kamera a Držák 3D laser scanneru
BeschreibungPředmětem části veřejné zakázky č. 7 je nákup fotogrammetrické kamery a držáku 3D laseru scanneru.
Interne Kennung7
Haupteinstufung (cpv): 32333200 Camcorder