28454-2026 - Ergebnis
Polen – IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung – Zaprojektowanie, wdrożenie, utrzymanie i rozwój nowego serwisu internetowego dla Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZaprojektowanie, wdrożenie, utrzymanie i rozwój nowego serwisu internetowego dla Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie, wdrożenie, utrzymanie i rozwój nowego serwisu internetowego dla Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym etapy realizacji projektu zawiera załącznik nr 1 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (dalej SWZ). Zamawiający przed wszczęciem przedmiotowego postępowania przeprowadził wstępne konsultacje rynkowe, zgodnie z art. 84 ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych, w celu przygotowania postępowania i poinformowania Wykonawców o swoich planach i wymaganiach dotyczących zamówienia. Bezpośredni link do dokumentacji postępowania na stronie prowadzonego postępowania: https://pzp.umcs.pl/umcs/public/postepowanie?postepowanie=1405646
Vorherige Bekanntmachung616707-2025
Interne KennungPN/52-2025/DZP-p
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72413000 Website-Gestaltung
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie, wdrożenie, utrzymanie i rozwój nowego serwisu internetowego dla Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym etapy realizacji projektu zawiera załącznik nr 1 do SWZ. Zamawiający przed wszczęciem przedmiotowego postępowania przeprowadził wstępne konsultacje rynkowe, zgodnie z art. 84 ust. 1 ustawy, w celu przygotowania postępowania i poinformowania Wykonawców o swoich planach i wymaganiach dotyczących zamówienia. Bezpośredni link do dokumentacji postępowania na stronie prowadzonego postępowania: https://pzp.umcs.pl/umcs/public/postepowanie?postepowanie=1405646
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający przewiduje skorzystanie z opcji w przedmiotowym postępowaniu, zgodnie z zapisami określonymi w projektowanych postanowieniach umowy, w zakresie realizacji rozwoju serwisu internetowego.