2. Verfahren
Verfahren
Titel: BZK-EA E-Search (Zoek En Vind)
Beschreibung: SSC-ICT sluit een Overeenkomst af ten behoeve van Applicatiemanagement E-Search Zoek en Vind met één dienstverlener van 5 december 2024 tot en met 4 december 2028 met als doel het uitvoeren (continueren) van applicatiebeheer en doorontwikkeling op het huidige Zoek & Vind platform op basis van een resultaatverplichting.
Interne Kennung: 201865002.030.006
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72225000 Bewertung und Prüfung der Systemqualitätssicherung, 72254000 Softwaretests
5. Los
Los: LOT-0000