See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DZP.242.468.2025_Dostawa sprzętu i aparatury medycznej w ramach zadania: „Zakup sprzętu do diagnostyki genetycznej” w 2025 r. dla Przyklinicznego Laboratorium Hematologicznego, Klinika Hematologii, Terapii Komórkowych i Chorób Wewnętrznych
Beschreibung: Dostawa sprzętu i aparatury medycznej w ramach zadania: „Zakup sprzętu do diagnostyki genetycznej” w 2025 r. dla Przyklinicznego Laboratorium Hematologicznego, Klinika Hematologii, Terapii Komórkowych i Chorób Wewnętrznych
Vorherige Bekanntmachung: 733461-2025
Interne Kennung: DZP.242.468.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38515200 Fluoreszenzmikroskope
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1
Beschreibung: Mikroskop fluorescencyjny z oprogramowaniem
Interne Kennung: Pakiet 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie stosuje opcji
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet 2
Beschreibung: Aparat NGS – sekwenator
Interne Kennung: Pakiet 2