See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sklizeň a údržba TTP, výroba objemných krmiv v letech 2026 - 2027
Beschreibung: Předmětem plnění VZ jsou služby spočívajících v realizaci prací pro sklizeň trvalých travních porostů a výrobě objemných krmiv, a v realizaci prací pro údržbu trvalých travních porostů s odvozem travní hmoty v režimu ekologického zemědělství v letech 2026 - 2027 pro potřeby organizační jednotky zadavatele - divize zemědělské výroby.
Interne Kennung: VLS-NAK-2026-58-1900
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77110000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Agrarproduktion
5. Los
Los: LOT-0008
Titel: ZS Heroltovice - Luboměř III
Beschreibung: Předmětem plnění VZ jsou služby spočívajících v realizaci prací pro sklizeň trvalých travních porostů a výrobě objemných krmiv, a v realizaci prací pro údržbu trvalých travních porostů s odvozem travní hmoty v režimu ekologického zemědělství v letech 2026 - 2027.
Interne Kennung: 8
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 2 ZVZ vyhrazuje právo na změnu dodavatele v průběhu plnění veřejné zakázky, a to v případě, kdy bude smluvní vztah s vybraným dodavatelem ukončen (zejména v případě, kdy vybraný dodavatel nebude své povinnosti plnit řádně), konkrétně dle důvodů uvedených ve smlouvě.
Los: LOT-0006
Titel: ZS Heroltovice - Luboměř I
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0005
Titel: ZS Heroltovice - Slavkov
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0004
Titel: ZS Heroltovice
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0003
Titel: ZS Bražec-Mimoň II
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0007
Titel: ZS Heroltovice - Luboměř II
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0002
Titel: ZS Bražec-Mimoň I
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0009
Titel: ZS Květušín – Hořovice
Interne Kennung: 9
Los: LOT-0001
Titel: ZS Bražec
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0010
Titel: Mimoň
Interne Kennung: 10