284608-2025 - Ergebnis
Belgien – Vorbeugende Wartung – Raamovereenkomst voor preventief en curatief onderhoud liften voor 2025-2028
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRaamovereenkomst voor preventief en curatief onderhoud liften voor 2025-2028
BeschreibungRaamovereenkomst voor preventief en curatief onderhoud liften voor 2025-2028
Interne KennungPPP0I4-3158/5475/2024/3158
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50324200 Vorbeugende Wartung
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennung2024/3158 1_1