2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering Veegborstels
Beschreibung: De aanbesteding heeft betrekking op het leveren van verschillende typen veeg- en onkruidborstels voor het volledige machinepark van HSO. Doel is het afsluiten van een raamovereenkomst waarmee continuïteit in levering, compatibiliteit met alle voertuigen en efficiënt voorraadbeheer wordt geborgd. De opdracht omvat het leveren van borstels, het terugnemen en recyclen van gebruikte borstels, het naleven van logistieke afspraken en het aanhouden van een minimale voorraad. Totaal aantal voertuigen, met borstel, op dit moment: 40 Voor deze machines zijn verschillende typen borstels nodig, waaronder: reguliere veegborstels, onkruidborstels, speciale kunststof borstels voor de boulevard (zandbelasting).
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39224000 Besen, Bürsten und sonstige Artikel verschiedener Art
5. Los
Los: LOT-0000