See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dienstverlening t.b.v. Inhuur Surveillanten inclusief Poolmanagement en de Inhuur van Uitzendkrachten
Beschreibung: Deze openbare Europese aanbesteding heeft tot doel het sluiten van (1) een Overeenkomst met een Opdrachtnemer ten behoeve van het leveren van Inhuur Surveillanten inclusief Poolmanagement en bijbehorende dienstverlening en (2) een Overeenkomst ten behoeve van Inhuur Uitzendkrachten inclusief bijbehorende dienstverlening. De Opdracht is daartoe onderverdeeld in de volgende Percelen: Perceel 1 - Inhuur Surveillanten inclusief Poolmanagement Perceel 2 – Inhuur van Uitzendkrachten
Interne Kennung: 2024-MER- T100490
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79600000 Personaleinstellung, 79610000 Stellenvermittlung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Inhuur Surveillanten inclusief Poolmanagement
Beschreibung: Dit perceel betreft de inhuur van Surveillanten vanuit een pool gedurende tentamen/examenperiodes.
Los: LOT-0002
Titel: Inhuur van Uitzendkrachten
Beschreibung: Dit perceel betreft de Inhuur van Uitzendkrachten voor een grote diversiteit aan (administratieve) ondersteunende functies..