2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zajištění servisních služeb pro zákazníky společnosti České dráhy, a.s.
Beschreibung: Účelem zakázky je zejména zajišťování nabídky a distribuce občerstvení ve vybraných vlacích zadavatele, udržování čistoty interiérů vozů během jízdy vlaku a zajišťování informačního a asistenčního servisu ve vybraných železničních stanicích. Účelem veřejné zakázky dále je standardizovat a zajistit vysokou kvalitu poskytovaných služeb zákazníkům zadavatele (dále jen „cestující“) ve vozech 1. a 2. třídy vybraných vlaků vyšší kvality, které zadavatel provozuje v rámci vlakových souprav využívaných k dálkové železniční dopravě, a zvýšit tím spokojenost a množství stávajících i potencionálních cestujících. Smlouvu na plnění předmětu veřejné zakázky zadavatel uzavře s vybraným dodavatelem.
Interne Kennung: VZ0162991
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79342320 Kundenbetreuung
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: úprava jednotkové smluvní ceny v závislosti na růstu minimální mzdy publikované na webových stránkách Ministerstva práce a sociálních věcí ČR v souladu se Smlouvou