2. Verfahren
Verfahren
Titel: DODÁVKA MEDICINÁLNÍCH A TECHNICKÝCH PLYNŮ
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou dodávky medicinálních a technických plynů v kapalné podobě a v tlakových lahvích po dobu 4 let dle aktuálních potřeb zadavatele, dle specifikace uvedené v zadávací dokumentaci. Součástí veřejné zakázky je i dlouhodobý pronájem lahví, revize a zkoušky těsnosti tlakových nádob umístěných v areálu zadavatele a periodické školení zaměstnanců zadavatele dle ČSN 69 0012. • Dodání zboží na místa plnění předmětu zakázky specifikovaná kupujícím. • Instalace zařízení umožňujícího dálkový přenos dat (DPD) v zásobnících kapalného kyslíku s výstupem na určené PC kupujícího. • Povinnost prodávajícího upozornit kupujícího na snižující se zásoby kapalného kyslíku. • Zajištění mimořádné dodávky kapalného kyslíku v případě havárie do 14 hod. Od objednávky, • Závazek dodavatele předložit na vyzvání kupujícího doklad o kalibraci cisterny, kterou byl dodán kapalný kyslík, a to do 48 hod. • Zajištění dodávky mobilního zásobníku kapalného kyslíku, který bude napojen v případě potřeby údržby hlavního a náhradního zásobníku kapalného kyslíku, a to do 7 pracovních dnů od nahlášení. • Předložení atestu kapalného kyslíku s uvedenými parametry O2, CO2, CO a H2O při každé dodávce. • Zajištění provozních revizí a vnitřních revizí a zkoušek těsnosti tlakových nádob na kapalný medicinální O2 v termínech dle č ČSN 690012. • Zajištění školení obsluhy včetně přezkoušení v termínech dle ČSN 690012. • Závazek dodavatele k součinnosti v případě odstraňování závad zjištěných revizí.
Interne Kennung: PZ-2026-0000033
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24100000 Gase
Zusätzliche Einstufung (cpv): 24110000 Technische Gase, 24111500 Medizinische Gase, 24111000 Wasserstoff, Argon, Edelgase, Stickstoff und Sauerstoff, 24111900 Sauerstoff, 44610000 Tanks, Sammelbehälter, Container und Druckbehälter
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: DODÁVKA MEDICINÁLNÍCH A TECHNICKÝCH PLYNŮ A PRONÁJMU TLAKOVÝCH LAHVÍ
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 24111500 Medizinische Gase, 24110000 Technische Gase, 24111000 Wasserstoff, Argon, Edelgase, Stickstoff und Sauerstoff, 24111900 Sauerstoff, 44610000 Tanks, Sammelbehälter, Container und Druckbehälter
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Změny ceny v důsledku změny DPH – v případě, že v období mezi předložením nabídky účastníka a podpisem kupní smlouvy, případně v průběhu plnění předmětu uzavřené smlouvy dojde ke změnám sazeb DPH, upraví se nabídkové ceny s DPH. V takovém případě bude cena plnění upravena podle výše sazeb DPH platných v době plnění dodávek; tato změna nevyžaduje uzavření písemného dodatku ke smlouvě. Změna ceny – inflační doložka – smluvní strany se mohou dohodnout na navýšení jednotkových cen zboží, které je předmětem koupě, každoročně o průměrnou roční míru inflace za předchozí kalendářní rok zveřejněnou Českým statistickým úřadem, nejvýše však o 5 % (i v případě, že míra inflace za předchozí kalendářní rok bude vyšší), a to vždy k 1. 4. příslušného roku. Návrh na zvýšení jednotkové ceny o inflaci je prodávající povinen kupujícímu předložit nejpozději do 15. 3. příslušného roku, jinak toto právo dohodnout se na navýšení jednotkových cen v příslušném roce zaniká. Navýšení o inflaci se použije pouze v případě, že průměrná roční míra inflace za předchozí kalendářní rok bude vyšší nebo rovna 2 %. V případě změny cen v důsledku uplatnění inflační doložky si kupující vyhrazuje změnu závazku ve výši 2 000 000 Kč s DPH. Změna množství – kupující si vyhrazuje právo odebrat od prodávajícího nižší nebo naopak vyšší množství zboží oproti množství předpokládanému dle Přílohy č. 1, a to za dodržení všech podmínek sjednaných v této smlouvě. V případě odběru vyššího než předpokládaného množství zboží, si kupující vyhrazuje změnu závazku ve výši 4 000 000 Kč s DPH. Uzavření písemného dodatku ke smlouvě není vyžadováno; Inovované zboží – kupující si v rámci smluvních podmínek vyhrazuje právo ve sjednaných položkách odebírat inovované, nové či další zboží, pokud bude svými charakteristikami odpovídat původní specifikaci uvedené v zadávacím řízení, případně se bude jednat o kvalitativně výhodnější zboží, a to za podmínky dodržení ceny vzešlé ze zadávacího řízení.