284685-2025 - Ergebnis
Tschechien – Leichtlastwagen – Operativní leasing - střední lehká užitková vozidla N1
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOperativní leasing - střední lehká užitková vozidla N1
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je pronájem dvou typů (závazně 60 ks, maximálně 380 ks) nových středních lehkých užitkových vozidel N1 formou operativního leasingu s full service plněním na dobu 60 měsíců s celkovým projezdem vozidla 125 000 km. Typ a) užitkový automobil kategorie N1, celková hmotnost do 3.500 kg, střední dodávka, trojmístná verze, nafta. Typ b) užitkový automobil kategorie N1, celková hmotnost do 3.500 kg, střední dodávka, šestimístná verze, nafta.
Vorherige Bekanntmachung37465-2024
Interne Kennung220180006
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34136100 Leichtlastwagen
5. Los
LosLOT-0002