See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania „Waloryzacja Cementowni Grodziec w Będzinie podstawą procesu transformacji lokalnej - Zadanie 1”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie kompletnej wielobranżowej dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla zadania „Waloryzacja Cementowni Grodziec w Będzinie podstawą procesu transformacji lokalnej – Zadanie 1” zlokalizowanej przy ul. N. Barlickiego w Będzinie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: BZP.271.19.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0001