284725-2026 - Ergebnis
Polen – Softwarepaket und Informationssysteme – Modernizacja systemu poczty elektronicznej oraz zakup i wdrożenie systemu zaawansowanej ochrony stacji roboczych i serwerów (system klasy EDR - Endpoint Detection and Response) dla Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Lublinie
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelModernizacja systemu poczty elektronicznej oraz zakup i wdrożenie systemu zaawansowanej ochrony stacji roboczych i serwerów (system klasy EDR - Endpoint Detection and Response) dla Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Lublinie
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest: 1. Modernizacja systemu poczty elektronicznej oraz zakup i wdrożenie systemu zaawansowanej ochrony stacji roboczych i serwerów (system klasy EDR - Endpoint Detection and Response) 2. Szczegółowy zakres Przedmiotu Zamówienia obejmuje: a) Modernizacja systemu poczty elektronicznej – zakup licencji wraz ze wsparciem technicznym na okres 36 miesięcy od daty protokołu odbioru, usługi wdrożeniowe, usługi szkoleniowe. b) Wdrożenie rozwiązania zaawansowanej ochrony stacji roboczych i serwerów (system klasy EDR) – zakup licencji wraz ze wsparciem technicznym na okres 36 miesięcy od daty protokołu odbioru, usługi wdrożeniowe, usługi szkoleniowe. 3. Zamówienie jest realizowane w ramach umowy zawartej z Ministerstwem Zdrowia – UMOWA Nr KPOD.07.03-IP.10-0041/25/KPO/148/2025/604 o objęcie wsparciem z planu rozwojowego przedsięwzięcia pn. „Kompleksowa cyfryzacja usług medycznych i zwiększenie cyberbezpieczeństwa w szpitalu z wykorzystaniem AI w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego SP ZOZ w Lublinie” w ramach inwestycji D1.1.2 „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia”.
Vorherige Bekanntmachung154276-2026
Interne KennungWSS SP ZOZ DZP 3924.11.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrens1. Niniejsze postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone jest zgodnie z przepisami ustawy z dnia 11.09.2019 r. Prawo zamówień publicznych w trybie przetargu nieograniczonego (art. 132 ustawy Pzp). 2. Zamawiający informuje, iż na podstawie art. 139 ust. 1 ustawy Pzp może najpierw dokonać badania i oceny ofert, a następnie dokonać kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 3. Komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami odbywa się wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej zgodnie z art. 61 ustawy Pzp, za pośrednictwem elektronicznej platformy zakupowej (dalej: „Platforma”) pod adresem: https://szpital-lublin.eb2b.com.pl lub https://platforma.eb2b.com.pl lub https://xx.eb2b.com.pl i pod numerem postępowania WSS SP ZOZ DZP 3924.11.2026 która spełnia wymagania opisane w art. 64 ustawy Pzp. 4. Niezbędne wymagania sprzętowo-aplikacyjne umożliwiające pracę na Platformie: 1) stały dostęp do sieci Internet o gwarantowanej przepustowości nie mniejszej niż 4/1 mb/s, 2) komputer klasy PC lub lub Mac, o następującej konfiguracji: pamięć RAM min. 8 GB, procesor dwurdzeniowy o taktowaniu min. 2,4 GHz, jeden z systemów operacyjnych: MS Windows, Mac OS, Linux, z aktualnym wsparciem technicznym producenta (sugerujemy nie starsze niż 3 lata od daty wszczęcia postępowania) 3) zainstalowana dowolna wersja przeglądarki internetowej - sugerujemy najnowsze wersje: Chrome, Safari, Edge, Firefox, Opera 4) włączona obsługa JavaScript, 5) zainstalowany program obsługujący stosowane przez wykonawcę formaty plików (np. Acrobat Reader dla plików w formacie .pdf). 5.Wszelkie dokumenty, oświadczenia, informacje, o których mowa w SWZ, należy wczytać jako załączniki na Platformie, według Instrukcji korzystania z Platformy, dostępnej dla zalogowanych użytkowników w zakładce „Pomoc” – „Instrukcje”. Szczegółowe informacje o środkach komunikacji elektronicznej zawiera rozdział II SWZ. 8. Ofertę składa się, pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej w formatach danych określonych w przepisach wydanych na podstawie art. 18 ustawy z dnia 17 lutego 2005 r. o informatyzacji działalności podmiotów realizujących zadania publiczne, z zastrzeżeniem formatów, o których mowa w art. 66 ust. 1 ustawy Pzp, z uwzględnieniem rodzaju przekazywanych danych. Zamawiający preferuje w szczególności następujące formaty przesłanych danych: .pdf, .docx, zip. (zamawiający dopuszcza także format RAR). 9. Szczegółowe informacje dotyczące RODO zawiera rozdział 22 SWZ. 10. Szczegółowe warunki dot. postępowania o udzielenie zamówienia publicznego określa SWZ - zawiera szczegółowe informacje dot. przedmiotu zamówienia, warunków postępowania o udzielenie zamówienia (pełny opis procedury), warunków uczestnictwa wykonawców w postępowaniu, kryteriów oceny ofert oraz wszelkie informacje potrzebne do prawidłowego sporządzenia i złożenia oferty przez wykonawców. SWZ dostępna jest na stronie internetowej prowadzonego postępowania: https://szpital-lublin.eb2b.com.pl. 11. Numeracja przywołana w pkt 2.1.4 ogłoszenia o zamówieniu wynika z numeracji przyjętej w SWZ. 1. Oferta musi zawierać następujące oświadczenia i dokumenty: 1) Oświadczenie JEDZ - zał. nr 1 do SWZ 2) Prawidłowo wypełniony Formularz oferty -zał. nr 2 do SWZ 3) Prawidłowo uzupełniony Formularz asortymentowo- cenowy - zał. nr 3 do SWZ 4) Oświadczenie Wykonawcy dotyczące przesłanek wykluczenia – zał. nr 7 do SWZ 5) Prawidłowo uzupełniony załącznik Opis przedmiotu zamówienia – zał. nr 8 do SWZ 6) pełnomocnictwo określające zakres umocowania, podpisane przez osoby uprawnione do reprezentowania Wykonawcy – jeżeli Wykonawcę ubiegającego się o udzielenie zamówienia reprezentuje pełnomocnik; 7) pełnomocnictwo do reprezentowania Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia – o ile dotyczy. W ramach niniejszego zamówienia Wykonawca zobowiązany jest do realizacji przedmiotu zamówienia zgodnie z zasadą „niewyrządzania znaczącej szkody środowisku” (DNSH – „do no significant harm”) wynikającą z art. 17 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2020/852 z dnia 18 czerwca 2020 roku w sprawie ustanowienia ram ułatwiających zrównoważone inwestycje – zgodnie z oświadczeniem dołączonym do umowy. Zamawiający w opisie przedmiotu zamówienia uwzględnił zielone zamówienia publiczne. Przedmiot zamówienia polega na migracji poczty elektronicznej do środowiska chmurowego. Zamówienie nie obejmuje dostawy sprzętu ani robót budowlanych, jednak posiada wpływ na środowisko naturalne, w szczególności w obszarze: zmniejszenia zużycia energii elektrycznej, emisji Co2 związanej z utrzymaniem infrastruktury IT, gospodarki zużytym sprzętem elektronicznym, ograniczenia zużycia papieru. Zamówienie jest realizowane zgodnie z zasadą równości szans i niedyskryminacji oraz zasadą równości szans kobiet i mężczyzn.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste, 80500000 Ausbildung
5. Los
LosLOT-0001
TitelModernizacja systemu poczty elektronicznej oraz zakup i wdrożenie systemu zaawansowanej ochrony stacji roboczych i serwerów (system klasy EDR - Endpoint Detection and Response) dla Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego SP ZOZ w Lublinie.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest: 1. Modernizacja systemu poczty elektronicznej oraz zakup i wdrożenie systemu zaawansowanej ochrony stacji roboczych i serwerów (system klasy EDR - Endpoint Detection and Response) 2. Szczegółowy zakres Przedmiotu Zamówienia obejmuje: a) Modernizacja systemu poczty elektronicznej – zakup licencji wraz ze wsparciem technicznym na okres 36 miesięcy od daty protokołu odbioru, usługi wdrożeniowe, usługi szkoleniowe. b) Wdrożenie rozwiązania zaawansowanej ochrony stacji roboczych i serwerów (system klasy EDR) – zakup licencji wraz ze wsparciem technicznym na okres 36 miesięcy od daty protokołu odbioru, usługi wdrożeniowe, usługi szkoleniowe.