2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávky léčivých přípravků s účinnou látkou pegepoetin beta
Beschreibung: Předmětem zadávacího řízení je uzavření rámcové kupní smlouvy na dodávky léčivých přípravků (dále také „zboží“) dle potřeb zadavatele. Klasifikace předmětu veřejné zakázky: 33621300-2 – Antianemika ATC: B03XA03 - Pegepoetin beta Specifikace zboží: Léčivý přípravek s účinnou látkou pegepoetin beta Pegepoetin beta 50 MCG/0.3 ML SDR+IVN INJ SOL - balení1X0,3ML Pegepoetin beta 75MCG/0,3ML INJ SOL ISP – 1X0,3ML Pegepoetin beta 100 MCG/0.3 ML SDR+IVN INJ SOL – 1X0,3ML Pegepoetin beta 200 MCG/0.3 ML SDR+IVN INJ SOL - 1X0,3ML
Vorherige Bekanntmachung: 253467-2023
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33621300 Antianämika
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: DNS/LEK/25/2