284758-2026 - Wettbewerb
Belgien – Matratzen – OPENBARE PROCEDURE VOOR DE LEVERING VAN MATRASSEN EN MATRASOVERTREKKEN AAN DE FOD BINNENLANDSE ZAKEN – DIENST VREEMDELINGENZAKEN EN HET FEDERAAL AGENTSCHAP VOOR DE OPVANG VAN ASIELZOEKERS
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOPENBARE PROCEDURE VOOR DE LEVERING VAN MATRASSEN EN MATRASOVERTREKKEN AAN DE FOD BINNENLANDSE ZAKEN – DIENST VREEMDELINGENZAKEN EN HET FEDERAAL AGENTSCHAP VOOR DE OPVANG VAN ASIELZOEKERS
BeschreibungDE LEVERING VAN MATRASSEN EN MATRASOVERTREKKEN AAN DE FOD BINNENLANDSE ZAKEN – DIENST VREEMDELINGENZAKEN EN HET FEDERAAL AGENTSCHAP VOOR DE OPVANG VAN ASIELZOEKERS
Interne KennungIBZ/DVZ-OE/2026/MATRASSEN-MATELAS
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39143112 Matratzen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39512300 Matratzenschoner
5. Los
LosLOT-0001
TitelIBZ/DVZ-OE/2026/MATRASSEN-MATELAS - 1
Interne Kennung1