284774-2026 - Wettbewerb
Polen – Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie – Dostawa energii elektrycznej dla obiektów Zamawiającego
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa energii elektrycznej dla obiektów Zamawiającego
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej dla obiektów Zamawiającego w okresie 2 lat, planowany okres obowiązywania umowy od 1 stycznia 2027 r. do 31 grudnia 2028 r. Przewidywana ilość energii dostarczanej w okresie obowiązywania umowy wynosi około 36 511,592 MWh. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w tomie III SWZ.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej dla obiektów Zamawiającego w okresie 2 lat, planowany okres obowiązywania umowy od 1 stycznia 2027 r. do 31 grudnia 2028 r. Przewidywana ilość energii dostarczanej w okresie obowiązywania umowy wynosi około 36 511,592 MWh.
Interne KennungTI.261.14.2026
Optionen
Beschreibung der OptionenPrzewidywana ilość energii dostarczanej w okresie obowiązywania umowy została określona na podstawie dotychczasowego zużycia energii elektrycznej. Minimalna wartość zamówienia wynosi 80% wskazanej ilości. Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji obejmującej dodatkowo nie więcej niż 20% podanej ilości.