2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Ślemień w okresie od 1 stycznia 2025 r. do 31 grudnia 2025 r.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usług polegających na odbiorze i zagospodarowaniu odpadów komunalnych z terenu Gminy Ślemień w okresie od 1 stycznia 2025 r. do 31 grudnia 2025 r. 2. Powierzchnia Gminy wynosi 46 km2. W jej skład wchodzą 3 sołectwa: Ślemień, Kocoń i Las. Liczba ludności wg. staniu na 15.09.2024 r. – wynosiła 3 454 mieszkańców. Na terenie gminy znajduje się ok. 1400 budynków (domy jednorodzinne, domki, letniskowe lub obiekty wykorzystywane na cele rekreacyjne). Na dzień 20.09.2024 r. złożono 1384 deklaracji: 1. Dla nieruchomości zamieszkałych złożono 1069 deklaracji, którymi objęto 3168 osób. 2. Dla nieruchomości, na których znajdują się domki letniskowe lub innych nieruchomościach wykorzystywanych na cele rekreacyjno – wypoczynkowe użytkowane przez część roku złożono 315 deklaracje. Ślemień jest gminą wiejską o zabudowie rozproszonej. Dostęp do niektórych nieruchomości może być utrudniony z uwagi na: niewystarczającą szerokość niektórych dróg dojazdowych do nieruchomości, rodzaj nawierzchni niektórych dróg dojazdowych, ukształtowanie terenu oraz znaczne nachylenie niektórych ulic. Dotyczy to w szczególności: ul. Madahorska w Koconiu oraz w Lasie, ul. Gronik w Lasie, ul. Spacerowa w Ślemieniu, ul. Osiedlowa w Ślemieniu, ul. Gronie w Ślemieniu, ul. Widokowa w Ślemieniu, osiedle Zakocierz i osiedle Groń. Odpady zebrane ze wszystkich nieruchomości objętych gminnym systemem gospodarki odpadami Wykonawca zobowiązany jest zagospodarować zgodnie z obowiązującym prawem w tym wymaganiami ochrony środowiska. Dalszy opis w SWZ.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90513000 Behandlung und Beseitigung ungefährlicher Siedlungs- und anderer Abfälle, 18930000 Säcke und Beutel
5. Los
Los: LOT-0001