284788-2025 - Wettbewerb
Polen – Sonnenenergieanlage – Kompleksowa modernizacja energetyczna obiektów komunalnych w zakresie OZE wraz z magazynowaniem energii w Gminie Bojszowy.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen - Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelKompleksowa modernizacja energetyczna obiektów komunalnych w zakresie OZE wraz z magazynowaniem energii w Gminie Bojszowy.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest realizacja projektu pn. „Kompleksowa modernizacja energetyczna obiektów komunalnych w zakresie OZE wraz z magazynowaniem energii w Gminie Bojszowy”, polegającego na zaprojektowaniu, uzyskaniu niezbędnych pozwoleń, dostarczeniu i wykonaniu (zamontowaniu): 17 instalacji fotowoltaicznych wraz z magazynami energii dla budynków użyteczności publicznej w gminie Bojszowy oraz instalacji pomp ciepła w 6 lokalizacjach na terenie Gminy Bojszowy (budynki użyteczności publicznej) celem zapewnienia ogrzewania i ciepłej wody użytkowej.
Interne KennungRF.271.2.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09332000 Sonnenenergieanlage
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen, 45111200 Baureifmachung und Abräumung, 45231000 Bauarbeiten für Rohrleitungen, Fernmelde- und Stromleitungen, 45261215 Solarzellendachdeckarbeiten, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45311100 Installation von elektrischen Kabeln, 45312310 Blitzschutzarbeiten, 45315300 Stromversorgungsanlagen, 45315600 Niederspannungsarbeiten, 45315700 Installation von Schaltanlagen, 45320000 Abdichtungs- und Dämmarbeiten, 45400000 Baufertigstellung, 71323100 Planung von Stromversorgungssystemen, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 51112000 Installation von Elektrizitätsverteilungs- und -schalteinrichtungen, 31422000 Batteriesätze, 31200000 Elektrizitätsverteilungs- und -schalteinrichtungen, 42511110 Wärmepumpen, 42122460 Luftpumpen, 45315300 Stromversorgungsanlagen, 45330000 Installateurarbeiten, 45331000 Installation von Heizungs-, Lüftungs- und Klimaanlagen
5. Los
LosLOT-0001
TitelKompleksowa modernizacja energetyczna obiektów komunalnych w zakresie OZE wraz z magazynowaniem energii w Gminie Bojszowy
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest realizacja projektu pn. „Kompleksowa modernizacja energetyczna obiektów komunalnych w zakresie OZE wraz z magazynowaniem energii w Gminie Bojszowy”, polegającego na zaprojektowaniu, uzyskaniu niezbędnych pozwoleń, dostarczeniu i wykonaniu (zamontowaniu): 17 instalacji fotowoltaicznych wraz z magazynami energii dla budynków użyteczności publicznej w gminie Bojszowy oraz instalacji pomp ciepła w 6 lokalizacjach na terenie Gminy Bojszowy (budynki użyteczności publicznej) celem zapewnienia ogrzewania i ciepłej wody użytkowej. Szczegółowy zakres wytycznych projektowych, wykonawczych oraz zakres wymogów technicznych został określony w załącznikach nr: a. Program Funkcjonalno - Użytkowy (dalej „PFU”) Tom I Instalacje Fotowoltaiczne i magazyny energii, zał. 10.1 do SWZ b. PFU Tom II – Powietrzne pompy ciepła do c.w.u.; zał. 10.2 do SWZ. Wykonawca dokona niezbędnych sprawdzeń/ekspertyz oraz wykona odpowiedniego uszczegółowienia dokumentacji wzorcowej dla poszczególnych instalacji, bazując na ustaleniach własnych. W oparciu o opis przedmiotu zamówienia, w tym odpowiednio uszczegółowioną dokumentację, Wykonawca uzyska niezbędne pozwolenia, dokona wymaganych uzgodnień, uzyska wymagane zgody administracyjne lub techniczne. Następnie przy użyciu materiałów własnych Wykonawca przeprowadzi montaż instalacji, przez co rozumie się, że dostarczy na miejsce realizacji projektowanej instalacji wszystkie niezbędne elementy instalacji, dokona ich montażu i przyłączenia do istniejących instalacji budowlanych budynku, wykona wymagane sprawdzenia lub odbiory, przyłączenia oraz rozruch instalacji będących przedmiotem zamówienia. Obowiązkiem Wykonawcy będzie zgłoszenie przyłączenia wykonanych instalacji wraz z przekazaniem wymaganych dokumentów/załączników lokalnemu operatorowi sieci dystrybucyjnej (OSD). W ramach realizacji zamówienia Wykonawca przeprowadzi szkolenie użytkowników instalacji oraz wskazanych pracowników Zamawiającego w zakresie ich eksploatacji oraz zapewni serwis gwarancyjny w okresie gwarancji. Wykonawca opracuje dokumentację powykonawczą dla zrealizowanych instalacji we wszystkich wymaganych branżach. Zamawiający wymaga udzielenia przez Wykonawcę na wykonane instalacje co najmniej 60-miesięcznej gwarancji obejmującej dostarczone materiały i urządzenia oraz montaż.
Menge17 Stück