See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Utrzymanie zbiorników na terenie Nadzoru Wodnego w Leżajsku.
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest utrzymanie zbiorników na terenie Nadzoru Wodnego w Leżajsku. Szczegółowy zakres precyzuje opis przedmiotu zamówienia stanowiący załącznik Nr 1 do zaproszenia do negocjacji.
Interne Kennung: R.ROZ.2710.4.2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest utrzymanie zbiorników na terenie Nadzoru Wodnego w Leżajsku.
Interne Kennung: Część 1