2. Verfahren
Verfahren
Titel: Circulair Meubilair
Beschreibung: De opdracht voor deze Aanbesteding bestaat uit de volgende onderdelen: De inzet van meubilair, bestaande uit onder andere (maar niet limitatief): Werkplekken (kantoormeubilair en aanverwante accessoires); Onderwijsruimtes; Thuiswerkmeubilair; Andere alternatieve inrichtingen (social corners, coffee corners, vergaderplekken, studiewerkplekken, concentratiewerkplekken, specifieke ruimtes, café/restaurant meubilair, gangen). Advies geven over het zo duurzaam mogelijk inzetten van meubilair op basis van de R-ladder. Het adviseren bij de inrichting van ruimtes, herinzet en aankopen van meubilair. Het repareren van meubilair. Het monteren en gebruiksklaar afleveren van meubilair. Service en onderhoud. Het terugnemen van ongeschikt meubilair. Buiten de scope van deze Aanbesteding: Maatwerkmeubilair Lockers Buitenmeubilair Nagelvaste inrichting Laboratoriummeubilair Producten uit deze categorieën kunnen optioneel gevraagd worden bij Opdrachtnemer. Opdrachtgever is gerechtigd om dezelfde vraag ook bij overige marktpartijen uit te vragen.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39130000 Büromöbel, 39151300 Modulmöbel, 39160000 Schulmöbel, 50850000 Reparatur und Wartung von Möbeln
5. Los
Los: LOT-0000