2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávky kancelářského papíru 2024 - 2026
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka kancelářského papíru velikosti A4 a A3 (dále jen „zboží“) pro resortní organizace centrálního zadavatele uvedené v příloze č. 1 ZD v předpokládaném objemu a rozsahu specifikovaných touto ZD a jejími přílohami na období 24 měsíců. Bližší specifikace předmětu plnění, technických podmínek a požadavků centrálního zadavatele na dodávky kancelářského papíru jsou uvedeny v příloze č. 2 ZD. Kromě dodávek kancelářského papíru zahrnuje předmět veřejné zakázky dodání na místo určení dle požadavků jednotlivých zadavatelů. Veškerý dodávaný sortiment uvedený v příloze č. 2 ZD musí odpovídat kancelářským standardům vhodným pro administrativní činnosti.
Vorherige Bekanntmachung: 60633-2026
Interne Kennung: ČÚZK-049492/2024-13
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30197644 Xerografisches Papier
5. Los
Los: LOT-0001