See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wycena nieruchomości
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest wycena nieruchomości tj.: wykonanie 30 operatów szacunkowych określających wartość lokali mieszkalnych do celu zbycia. Niezbędne jest odrębne określenie wartości lokalu i udziału w gruncie, a także wykonanie rzutu lokali i pomieszczeń przynależnych wraz z zaznaczeniem ich lokalizacji na kondygnacji, a także ich podpisanie przez osobę posiadającą stosowne uprawnienia. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji określają załączniki do SWZ: załącznik nr 1 – Opis przedmiotu zamówienia oraz załącznik nr 4 - Projektowane postanowienia umowy.
Vorherige Bekanntmachung: 792930-2025
Interne Kennung: DZP-OW.2610.420.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zgodnie z zapisami SWZ
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 70000000 Immobiliendienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: część nr 1